KADİR SARIHAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜMÜZÜ KUTLADI

Kadir Sarıhan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladı

11 Ocak 2019 Cuma 15:39 < GÜNDEM
AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Sarıhan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Muğla Türk TV, Muğla Türk Gazetesi ve Gözde Gazetesi çalışanlarını ziyaret etti.
 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayan   AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Kadir Sarıhan gündem ile ilgili sorduğumuz sorularıda cevapladı.

Sarıhan yaptığı açıklamada "Bu gün 58 yıldır kutlanmak olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü yani isin gününüz. Bu özel gününüzde ekip arkadaşlarım ile birlikte sizlerin yanında olmak istedik. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüz kutlu olsun.  İlçe başkanlığı yaptığım dönemde de tüm basın çalışanları ile iç içe çalıştık. Bu süre sonunda ilçe başkanlığından istifa ederek Ak Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı oldum ve yine sizler ile birlik ve beraberlik için çalışmaya devem ediyoruz.  Hiç bir zaman basın çalışanı arkadaşlarımız ile kopmadık. Siyasi yaşamımızda ise sadece kulvar değiştirdik ve çalışmalarımıza devem ediyoruz. İnşallah adaylık yetkisi verilir ve Fethiye'mize hizmet etmek için yollara düşeriz yeniden.  Fethiye'nin sorunlarını biliyoruz. Yapacağımız çalışmalar  İktidar ile Fethiye'yi buluşturacağız.  Fethiye'ye gelmesi gereken hizmetleri getireceğiz. Sizlerinde bildiği gibi siyasi gündem çok hızlı ilerliyor. Bizde Muğla olarak önümüzdeki 3 veya 5 gün içinde adayların açıklanmasını bekliyoruz. Aday adaylığı bakımından en zengin olan Ak Parti sizlerinde bildiği gibi.  Ak Parti'de en çok aday adayı Fethiye'mizde var. Fethiye'de toplam 12 civarında aday adayımız var. Bilindiği gibi CHP'nin Fethiye Belediye Başkan Aday adayı Keramettin Yılmaz'da Muğlama, fethiyeme hizmet etmek istiyorum diyerek partimize katıldı.   Yerel seçimler öncesi biz Fethiye için ümitliyiz.  Şimdiye kadar görevde olan büyüklerimiz fethiye için güzel şeyler yapmışlardır. Ben şahsım ve ekip arkadaşlarım ile fethiye'de en güzel hizmetlere imza atacağımızı iddia ediyoruz. Biz bu iddia ile yola çıktık. Biz bu kenti bir Dünya Markası yapmak için iddialıyız. Ve bunu da başaracağız. 
135 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...