KADEM METE,"İSTANBUL'A DEĞİL MUĞLA'YA BAK"

Kadem Mete,"istanbul'a değil Muğla'ya bak"

19 Mayıs 2019 Pazar 12:54 < SİYASET
Kadem mete,  "istanbul'a değil muğla'ya bak"
 

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu arasındaki İstanbul Büyükşehir Belediyesi  polemiği devem ediyor. CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun sosyal medya üzerinden İstanbul paylaşımına, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Muğla ile cevap verdi. 
 
 
 
 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin YSK tarafından iptal edilmesinin ardından CHP Muğla İl Başkanı Zeybekoğlu'nun "İmamoğlu'nun Tayyip Erdoğan'ın rakibi olmasından korkuyorlar" açıklaması yapmıştı. Yaşanan bu gelişme sonrası yazılı bir açıklama yapan AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete "İmamoğlu olsa olsa, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nın rakibi olur" diyerek cevap vermişti.    
Muğla'da her iki il başkanı arasında karşılıklı basın açıklamaları ile yapılan atışmalar CHP İl Başkanı Zeybekoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından su fiyatlarında yapılan indirim ile tekrar alevlendi. AK Parti ve CHP Muğla il başkanları bu kez sosyal medya üzerinden atıştı.
 
KADEM METE CHP İL BAŞKANINA CEVAP VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun İstanbul'da İmamoğlu'nun su ve ulaşımda yaptığı indirimi müjde diye sosyal medya üzerinden paylaşım yapmıştı.  Zeybekoğlu'na   yine sosyal medya üzerinden  Muğla'yı örnek göstererek k cevap veren AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete "İstanbul Belediyesinin su ve ulaşımda yaptığı indirimleri müjde diye paylaşan, CHP Muğla İl Başkanı konu Muğla olunca neden suskun. Acaba kendi ilinde vatandaşa en pahalı suyu içiren belediyelerinden haberdar mı değiller"diye cevap verdi.    
 
 
381 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR