İSTANBUL’DAKİ OLAY FETHİYE’Yİ DE YASA BOĞDU

İstanbul’daki olay Fethiye’yi de yasa boğdu

22 Ekim 2019 Salı 15:26 < ASAYİŞ
İstanbul’da intihar ettikleri iddia edilen çift Fethiye ve Seydikemer’i de yasa boğdu.

İNTİHAR NOTU BULUNDU

İstanbul’da telefon bayisi sahibi 42 yaşındaki A.D ile özel bir havayolu şirketinde yer hizmetlerinde çalışan eşi Ö.D’ın yaşadıkları evde başlarından vurulmuş halde cesetleri bulundu. Alınan bilgiye göre, “İntihar etmeyi birlikte düşündük, birlikte karar aldık.” notu bulundu. Polis, yanında tabanca bulunan A.D’ın eşini vurduktan sonra intihar ettiğini belirledi.

2 YIL ÖNCE EVLENMİŞLERDİ

A.D, Pendik'te telefon bayisi sahibiydi. 2 yıl önce Ö.D ile evlenmişti. Yakınları çifte ulaşamayınca polisi aradı. Polis eve giderek kapıyı kırarak içeri girdi. Polis eve girdiğinde A ve Ö'nın cesetleriyle karşılaştı. Başından vurulmuş olarak bulunan çiftin yanında bir not bulundu. Notta, "İntihar etmeyi birlikte düşündük, birlikte karar aldık."yazıyordu.

İNCELEME BAŞLATILDI

Not ve A.D'ın yanında bulunan tabanca incelenmek üzere Polis Kriminal Laboratuvarı'na gönderildi. Polis, A.D'ın eşini vurduktan sonra intihar ettiğini belirledi.

Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından çiftin cesetleri Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

EKONOMİK SIKINTI YAŞIYORLARDI

Alınan bilgilere göre, A.D'ın işlerinin iyi olmadığı, iflasın eşiğinde olduğu ve bazı kişilere borcu bulunduğu öğrenildi. Bu nedenle bunalıma girdiği, geçen yıl bir süre Fethiye’de kaldıkları öğrenildi.

CİNAYET ŞÜPHESİ DE ARAŞTIRILIYOR

Polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürürken, Ö.D’ın yakınları, intihar şüphesinin yanı sıra cinayet şüphesinin de bulunduğu üzerinde buruyor. Ö.D’ın yakınları olayın araştırıldığını belirtirken, Tuzla Mahallesi’nde taziyeleri kabul etmeye başladılar. Ö. D’ın cenazesinin  Fethiye’ye getirileceği ve Yakacık Mahallesi’nde toprağa verileceği öğrenildi.
20085 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR