İP TV UYGULAMASI İLE MUĞLATÜRK TV DÜNYANIN HER YERİNDE

İp Tv Uygulaması ile MUĞLATÜRK TV Dünyanın her yerinde

04 Şubat 2019 Pazartesi 12:16 < MEDYA
MuğlaTürk Tv Muğla Bölgesi'nin ilk iptv hizmeti sunan kanalı olmuştur.İzleyicilerine Kaliteli bölgesel yayınlar eşliğinde siyasetten habere kadar anlık gelişmeliri 7/24 izleyenleriyle paylaşmaktadır.İzleyici kitlesini her geçen gün arttıran Tv kanalı izleyenlerine kolay ve basit yollardan ulaşıyor.Bu yazımızda sizlere öncelikle İp tv nedir onu açıklayalım..

İlk olarak Fransa’da kullanılmaya başlanan ve daha sonra tüm Dünya’ya hızla yayılmaya başlayan İPTV; gelişen teknolojiyle birlikte televizyon izleyicileri için pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Bugüne kadar izlenen televizyon yayınlarından farklı olarak geliştirilen bir sistemdir.

İptv nedir?

İptv, herhangi bir kablo ya da çanak antene ihtiyaç duyulmadan internet üzerinden yapılan yayıncılıktır. Kendi kanallarını oluşturarak, yüksek görüntü kalitesiyle insanların izleme alışkanlıklarını değiştirmektedir.

Günümüzde internetin çok yaygınlaşması ve hızının artması, televizyon yayınlarının buradan izlenmesini sağlamıştır. İşte iptv ’de internet üzerinden ister televizyondan, ister bilgisayardan isterse cep telefonlardan yayın izlemek için oluşturulmuş bir sistemdir. Son yıllarda artan geniş izleyici kitlesine, keyifle televizyon izlemenin bütün avantajlarını sunan ve alışıla gelmiş olan televizyon izleme alışkanlıklarını değiştiren iptv kanallar ile eğlenme şansına sahip olacaksınız.

MuğlaTürk Tv  Nasıl İzlersiniz işte o basit yollar;
Samsung, Sony, LG, Phılıps, Vestel gibi Smart TV’lerde ve Next&Nextstar, Korax, Redlıne gibi İPTV kutularında dünyanın her yerinde izlenebilecek

http://www.muglaturk.com/

http://www.yerelmedya.tv/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taksimbilisim.yerelmedya&hl=en_US Linkden Uygulamayı cep telefonunuza indirirek izleyebilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taksimbilisim.muglaturktv
Linkden Uygulamayı cep telefonunuza indirirek izleyebilirsiniz
827 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR