İLK KARNELERİNİ ALDILAR

İlk Karnelerini Aldılar

14 Haziran 2019 Cuma 16:44 < GÜNDEM
Özel Minik Nergizler Anaokulu öğrencileri, okul müdürlüğü tarafından düzenlenen mezuniyet gecesinde ilk karne heyecanını yaşadılar.

2018-2019 eğitim öğretim yılının sona ermesi ile Özel Minik Nergizler Anaokulu öğrencileri ilk karne heyecanını aileleri ve öğretmenleri ile bir arada yaşadılar. Okul yönetimi tarafından Reis CafeRestaurantta düzenlenen mezuniyet gecesinde ailelerine yıl boyu öğrendikleri hünerlerini sergileyen öğrenciler gecenin sonunda hep beraber mezuniyet keplerini havaya attılar.

Minik öğrenciler gecenin geç saatlerine kadar aileleri ve öğretmenleri ile birlikte güzel anlar yaşarlarken mezuniyet belgelerini ve karnelerini öğretmenlerinin ellerinden aldılar.

ecede kısa bir açıklamada bulunan Minik NergizlerAnaokulu  kurucuMüdürü Salih Nergiz, “Bugün okulumuzdaki öğrencilerimizin ilk karne heyecanını yaşıyoruz.  Belki de hiç unutamayacakları bu günü hep birlikte izlerle yaşamaktan dolayı çok mutluyuz. Hep beraber 2018-2019 eğitim öğretim yılını mutlu bir şekilde tamamladık. Bu küçük öğrencilerimizin ilerleyen yıllarda daha başarılı bir eğitim öğretim hayatı geçirmelerini diliyorum” dedi.
184 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR