İL BAŞKANI BUNU SÖYLEDİ Mİ ?

Ak Parti’de daha önce Milletvekili Aday Adayı olan, Muğla’nın bilinen isimlerinden Yusuf Kayacık yerel bir gazetedeki köşe yazısında çok çarpıcı bir iddiaya yer verdi.

27 Kasım 2017 Pazartesi 14:39 < SİYASET
 
Ak Parti’de daha önce Milletvekili Aday Adayı  olan, Muğla’nın bilinen isimlerinden Yusuf Kayacık yerel bir gazetedeki köşe yazısında çok çarpıcı bir iddiaya yer  verdi.

Yazıdaki iddiaya göre Rizeli olan ve şuan Ak Parti İl Başkanlığı koltuğunda oturan Kadem Mete, ‘’Muğla’da adam olsaydı bende burada il başkanı olmazdım’’ dedi. Bu iddia sosyal medyada birçok kişi tarafından da dillendirilmeye başlandı.

İddialar arasında bir derneğin başkanı ve devlet memuru olan bir kişi bu durumu dillendirince, Kadem Mete’nin hışmına uğrayarak tehditle susturulmaya çalışıldı..


7 Haziran 2015 Genel seçimler öncesi Ak Parti Muğla Milletvekili aday adayı olan veteriner hekim Yusuf Kayacık bir yerel gazetedeki köşe yazısında Kadem Mete hakkında çok çarpıcı bir iddiaya yer verdi.

‘’Gaf ebesi’’ adlı Köşe yazısında Yusuf Kayacık ‘’ Sanırım yüce Allah biz Muğlalı kullarını sınıyor… Başımıza taaa Rize”den bir İl Başkanı göndermiş, evlere şenlik… Benim de bizzat bulunduğum bir ortamda, “Muğla”da adam olsaydı ben il başkanı olmazdım” deyiveriyor bizim gaf ebesi… Ağzından çıkanı kulağı duyunca da şakasına veriyor… Malum, arkadaşın ağzı ile kulağı arasındaki mesafe epeyce uzun… Bu yazıdan sonra “ben bu sözü söylemedim” der mi? Bence demez, çünkü kendisi yağız bir Karadeniz delikanlısıdır… Bekleyip göreceğiz’’

Bu çarpıcı köşe yazısının ardından henüz Muğla İl Başkanı Kadem Mete herhangibir açıklama da bulunmadı..

Bu iddia sosyal medyada bir çok kişi tarafından dillendirilmeye başlandı.

Başka bir iddia ise, çok daha vahim..

Kadem Mete’ye whatsapp  aracılığıyla ‘’siz böyle birşey söylediniz mi ? ‘’ diye soran bir dernek başkanı ve devlet memuru olan şahıs,  Kadem Mete’nin tehditlerine maruz kaldı. Tehditlerde ‘’devlet memurluğundan olursun’’ tarzında yazılar olduğu iddia edilirken, bu konuyu Muğlatürk olarak Muğla adına takipçisi olmaya devam edeceğiz.. 

 
8509 defa okundu.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • ismail hakkı uzun - 30 Kasım 2017 Perşembe 13:49
  Sayın başkan
  Bazen halterci kaldıracağı kilo olmasına rağmen, işine lakayt davranırsa; kaldırdığı kilonun altında kalır. Herkes haddini bilmeli ve gereğini yaparak sportmenliğe örnek davranışta bulunmalıdır. Başkana da bu yakışır...
 • NEVZAT EMRAH - 27 Kasım 2017 Pazartesi 20:48
  BU SOZU GERCEKTEN KENDINE MUGLAYI YASAM ALANI SECMIS
  BURDA VARLIK SAHIBI OLMUS VERGI VEREN
  SIYASETEN HIZMET VERME GAYRETINDE
  OLAN BIR IL BASKANININ
  ASLA SOYLEMEMESI GEREKEN BIR SOZ
  ADAM OLMAK SOZU BUZ TURKLERDE COK ONEMLI VE DEGERLI BIR FITRAT OLARAK ANLASILIR KUTSALLARIMIZDAN BIR MEZIYET
  IL BASKANI TUM MUGLALIRA AYIRIM YAPMADAN TUMUNE SOYLEMESI AYRI BIR SIKINTI
  TURKIYENIN HIC BIR SEHIRINDE BU AYRISTIRICI KUCUK DUSURUCU SOZLERI NE SIRADAN BIR VATANDADIN NEDE MAKAM MEVKI ISGAL EDEN BIRININ ASLAKULLANMAMADI GEREKEN COK AGIR SIZ

  BU GERCEKTE IL BASKANI BU SOZU KULLANMISSA
  AMASI MAMASI YOK
  DERHAL
  ERDEM OLAN USTIFASINI HEMEN VERMELI
  HEM MENSUBU OLDUGU PARTI VE SAGSI ADINA BUTUN MUGLALARDAN OZUR DILEMESI

  AKSI DURUMDA HALK ARASINDA HICTE HOS OLMAYAN TARTISMALARA HATTA BAZI FANATIKLER TARAFINDAN TAHRIK UNSURU OLARAK KULLANILABILIR
  BUNADA DIKKAT ETMEK LAZIM



     Aktif Anket Yok...