HALKIMIZIN DA TAKDİRİ İLE FETHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA HAZI

Halkımızın da takdiri ile Fethiye Belediye Başkanlığına hazırım.

10 Ekim 2018 Çarşamba 14:41 < SİYASET
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz,seçim çalışmaları kapsamında Muğla Türk TV, Muğlatürk Gazetesi ve Gözde Gazetesini bünyesinde bulunduran Su Basın Yayın Ajansını ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Gözde Gazetesi imtiyaz sahibi Serap Ülkü Özdemir'in sorularını cevaplayan Keramettin Yılmaz "Fethiye Belediyesi için hazırım" dedi.
 
CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz yaptığı açıklamada  " Yarın saat 16.00 da ilçe teşkilatımıza Fethiye Belediyesi aday adaylığı  için resmi başvurumu yapıyorum. Kamuoyunun da bildiği gibi ben beş yıl  önce CHP Fethiye Belediye Başkan adayımdım. Bu süre boyunca ben hep halkımızın içindeydim. Hiç halktan kopmadım. Ben Fethiye Belediye Başkanlığı için hazırım, bunun için hep halkın içindeydim.  Yaklaşık bundan  iki ay önce tekrar CHP Fethiye Belediyesi aday adaylığımı açıklamam ile birlikte sahada çalışmalarıma başladım. Bu süre içerisinde parti büyüklerimizi, sivil toplum örgütü temsilcilerimizi, muhtarlarımızı ve halkımızı ziyaret ederek Fethiye için projelerimi açıklayarak görüş alışverişinde bulundum. Fethiye'nin tüm mahallerinde gördüm ilgi beni mutlu etti. Halkımızın da takdir ettiği gibi on yıl Ölüdeniz Belediye Başkanlığı görevinde bulundum. Artık Fethiye halkı bizi tanıyor.

Halkımızın da takdiri ile Fethiye Belediye Başkanlığına hazırım.

CHP Genel Merkezinde yaptığım görüşmelerde bulundum, genel merkezin bizlere söylediği şu, biz iyinin daha iyisini arıyoruz. Her yerde halkın içinde olan tanınan ve seçimi kazanacak , halkta karşılığı olan aday adaylarımızı, aday yapacağı  dediler. Bende CHP Fethiye Belediye Başkan aday adayı Keramettin Yılmaz olarak halka karşılığı olan birisiyim diye düşünüyorum"diye konuştu.
 

 
 
    
 
307 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...