KESİKKAPI'YA KADINELİ DEĞİYOR

KESİKKAPI'YA KADINELİ DEĞİYOR

27 Ocak 2019 Pazar 17:35 < GÜNDEM
KESİKKAPI'YA KADINELİ DEĞİYOR
 
 
Fethiye'nin yerleşim yeri olarak en eski mahalleri arasında yer alan Kesikapı Mahallesine Muhtar adayı olan Neriman Yıldır adaylığını açıkladı. Azalarının çoğunluğunu da kadınlardan oluşturan Neriman Yıldır Kesikkapı'nın bakımsız ve eksiklerinin çok olduğunu söyledi. 
 
32 yıl önce gelin geldiği Kesikkapı mahallesine muhtar adayı olan Neriman Yıldır"Kesikkapı mahallesi muhtar adayıyım. Ben bu mahalleye 32 yıl önce gelin geldim. Mahallemizin eksiği çok parkımız var bakımsız. Yollarımız bakımsız kısacası mahallemiz çok bakımsız. Mahallemizdeki başta kadınlar olmak üzere tüm komşularımın teşviki ile muhtar adayı oldum. Tüm mahalle halkımız aday olmamı istediler bende gelen istekler karşısında aday oldum. seçimi kazandığım zaman mahallemize hizmet edeceğime inanıyorum" dedi.
Mahalle  sakini Saliha Yıldır "muhtar adayımız bizim gelinimiz. Mahallemizin genel görüntüsü çokta iyi değil.   Mahallemize kadın eli değecek" dedi.
Süde Kara "  Mahallemiz konum olarak çok güzel bir yerde ama bakımsız ve eksiği çok. Örneğin Şirince'ye gittiğimiz zaman kadınlar taptıkları el işlerini satıyor, gelişim var. Ama bu bizde yok bizim mahallemiz için böyle bir çalışma yapılmasını istiyoruz. Mahallemiz tarihi bir mahalle"dedi.   
 
 
 
880 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Metin kuşçu - 27 Ocak 2019 Pazar 23:57
    Bence mahalle halkının pişman olmayacağı muhtar adayı
    Hayırlı olsun     Aktif Anket Yok...