AK PARTİ’NİN MUĞLA ADAYI İSKENDER GENCER Mİ ?

AK Parti’nin Muğla Adayı İskender Gencer mi ?

26 Kasım 2018 Pazartesi 17:46 < SİYASET
AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayının İl Sağlık Müdürü İskender Gencer mi ?

Ak Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Salı günkü grup toplantısında İskender Gencer ismini açıklayacağı gelen bilgiler arasındaydı.

Haber detay 
 

Ak Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı İl Sağlık Müdürü İskender Gencer’in ismi açıklanacaktı. Gencer kendisine ait otomobille Ankara’ya doğru yola çıktı. Akşam saatlerinde gelen telefonla adaylığının açıklanmayacağını öğrendi ve geri döndü.

31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı merak ediliyordu. Önceki gün akşam saatlerinde İl Sağlık Müdürü İskender Gencer siyasi kulislerde dillendi. İskender Gencer Ak Parti gurup toplantısına davet edildi. İskender Gencer akşam saatlerinde kendisine ait otomobille Ankara’ya doğru yola çıktı. Gencer’e yola çıktıktan birkaç saat sonra telefon geldi. Ve kendisine Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının açıklanmayacağı söylendi. İskender Gencer Ankara yolundan geri döndü.

Gece saat 01.00 sıralarında Ak Parti Muğla il başkanlığından yapılan açıklamad “27 Kasım Salı günü gerçekleşecek olan Ak Parti Grup Toplantısında Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Belediye Başkan Adayları açıklanacak olan iller arasında ilimiz yer almamaktadır” ifadelerine yer verildi.

2166 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • İbrahimkeser - 26 Kasım 2018 Pazartesi 19:17
    Muğla için en doğru kişi hasan Özyer dir. Onunla çalışmak harikadir. Çok yakından tanırım. Onu tanıyan herkesin onu siyaseti ne olursa olsun çok sevdiğini bilirim.