CHP "ALİM KARACA" DEDİ

CHP "ALİM KARACA" DEDİ

26 Temmuz 2018 Perşembe 12:47 < ANKET
Muğlatürk İnternet haber tarafından yapılan   ve  CHP'nin Fethiye Belediye Başkan Adayı kim olsun diye sorulan anket  sona erdi.   3 hafta süren anket sonunda  CHP Alim Karaca dedi.
 
 Muğlatürk İnternet haber tarafından yapılan   anketin ilk gününden buyana Kumluova Eski Belediye Başkanı Alim Karaca ve Azda Süper Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı, Fethiye Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi   Meclis Üyesi  Hüseyin Nebioğlu'nun kıyasıya yarışması son güne kadar devem etti.
 
2019 Mart ayında yapılacak olan ve ancak herkesim tarafından erken bir yerel seçim beklentisi ile siyasi partilerin aday adayları seçim çalışmalarını partiler bazında sürdürmeye devem ederken  Muğlatürk İnternet haber  tarafından sosyal medya da başlatılan ankette CHP'den Fethiye Belediye Başkan adaylığı için adı geçen Alim Karaca, Hüseyin Nebioğlu, Atabey Akgün, Keramettin Yılmaz, Veli Pabuşçu, Emrah Doğu, Yusuf Ziya Hıra  ve CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu yarıştı. 3 hafta süren ve sona erken anket sonuçlarına göre Kumluova Eski Belediye Başkanı Alim Karaca 876 oy ile birinci olurken, Azda Süper Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı, Fethiye Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi   Meclis Üyesi  Hüseyin Nebioğlu 550 oy ile ikinci oldu.  CHP'nin yarışan diğer adayları ise Atabey Akgün 87, Ali Özgür Kullukçu 42, Keramettin Yılmaz 29, Veli Pabuşçu 26, Emrah Doğu 21, Yusuf Ziya Hıra 10 oy aldı.
 
 
4454 defa okundu.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • SEDAT BOLEL - 02 Nisan 2019 Salı 23:40
  sayın ALİM KARACA ya Fethiye Belediye Başkanlığı görevinde yönetim kurulu olarak başarlar dileriz. Muder Yön. Kur. Başkanı SEDAT BOLEL ANKARA Tel 05322360071
 • karadogan - 22 Kasım 2018 Perşembe 22:53
  Hakkinda poztif ve durust caliskan vizyonu genis aydin bir insan oldugunu analiz ettim
  Cok basarilar dilerim
  Fethiyenin otopark rezilligini insallah halleder
  Guzel bir projem var arzu ederse kendilerine sunarim .saygilar basarilar dilerim

Kategorideki Son Haberler

CHP "ALİM KARACA" DEDİ