MENTEŞE
Giriş Tarihi : 22-03-2020 19:05

SOKAĞA ÇIKAMAYAN ŞEHİT BABASININ İHTİYACINI POLİS KARŞILADI

76 Yaşındaki kronik rahatsızlığı bulunan şehit babası Kazım Alsan 'ın market ihtiyacı, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü 'ne bağlı polisler tarafından karşılandı

SOKAĞA ÇIKAMAYAN ŞEHİT BABASININ İHTİYACINI POLİS KARŞILADI

Ülkemiz genelinde 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara yönelik uygulanmaya başlanan sokağa çıkma yasağının ardından, bu kişilerin alış veriş ihtiyaçlarının ne şekilde karşılanacağı gündeme geldi. Bu bağlamda Muğla 'nın Menteşe İlçesinde ikamet eden Kazım Alsan market ihtiyacı için Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerine ulaştı.  76 Yaşında olan ve  kronik rahatsızlığı bulunan, aynı zamanda da  şehit babası olan Kazım Alsan 'ın market ihtiyacı, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü 'ne bağlı polisler tarafından karşılandı. Kısa süre içerisinde polisler tarafından ikametine gelinerek market ihtiyaçları kendisine teslim edilen Kazım Alsan 'ın duygulandığı görüldü.

Market ihtiyaçları karşılan Kazım Alsan polislere teşekkür ederek şunları söyledi:

Ben 76 yaşındayım ve kronik rahatsızlığım bulunmakta. Dışarı çıkma yasağı getirildiğinden dolayı kendim de emekli polis memuru olduğumdan meslektaşlarımdan yardım istedim. Sağolsunlar kısa süre içerisinde market ihtiyaçlarımı karşıladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gün içerisinde sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara benzer yardımların yapıldığı öğrenildi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA