SEYDİKEMER
Giriş Tarihi : 26-03-2020 21:57   Güncelleme : 26-03-2020 22:09

Seydikemer Belediyesi sokak hayvanlarının umudu oldu

Seydikemer Belediyesi sokak hayvanlarının umudu oldu

Seydikemer Belediyesi sokak hayvanlarının umudu oldu

Geçtiğimiz günlerde zifte bulanan 1 köpek ve 5 kaplumbağa Seydikemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince kurtarılmış ve tedavi altına alınmıştı.

Görevlilerin hızlı müdahalesiyle kurtarılan sokak hayvanları süren tedavilerinin ardından iyileşmeye başladı. 

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ün vermiş olduğu talimatla sokak hayvanlarına hertürlü sağlık ve yiyecek imkanı sunuluyor. 

Sokakta yaşayan her bir hayvanın zorda kalmaması için ekipleri görevlendiren Yakup Otgöz,Zifte bulanan 1 Köpek ve 5 Kaplumbaganın yapılan tedavilerini yakından takip ediyor.

Seydikemer Belediyesi Sosyal medya hesabından paylaşılan videoda Köpeğin sağlına hızla kavuştuğu görülürken iyleşme sürecinde olan kaplumbağaların ve köpeğin yakından takip edilmeye devam edileceği vurgulandı.

Açıklamada “Zifte Batan Köpek ve 5 Kaplumbağa Böyle Kurtarıldı” Başlığı ile yayınlanan haberdeki Köpeğimiz ve Kaplumbağalarımızdan güzel haberler var.

Dünya’yı etkisi altına alan koronavirisü tedbirleri kapsamında çalışmalarımıza devam ederken, her zamankinden daha çok bize ihtiyaç duydukları bu dönemde sevimli dostlarımızı da unutmuyoruz. Köpeğimiz ve kaplumbağalarımızın iyileşme sürecinin takipçisi oluyoruz"denildi.

HABER: ERKAN KAÇMAZ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA