KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 22-03-2020 18:34   Güncelleme : 22-03-2020 18:38

Sevilen Sanatçı Ümmet Çelik; Ne zorluklar atlattık bunuda atlatacağız

Sevilen Sanatçı Ümmet Çelik; Ne zorluklar atlattık bunuda atlatacağız

Sevilen Sanatçı Ümmet Çelik; Ne zorluklar atlattık bunuda atlatacağız

Burdur yöresi ses sanatçısı ve Fethiye'nin en çok sevilen müzisyeni Ümmet Çelik, Koronavirüs önlemleri kapsamında  alınan tedbirleri memnuniyetle karşıladığını ifade etti. 

Şimdilerde vaktinin tamamını ailesiyle birlikte evinde geçiren Ümmet Çelik "Biz ülke olarak ne zorluklar atlattık.Allahın izniyle bunuda atlatacağız" dedi.MTÜRK muhabiri Erkan Kaçmaz ile bir söyleşi gerçekleştiren Ümmet Çelik; 

"Şuan müzik camiası olarak zora girdik.Düğün ve konserlerimiz iptal oldu.Beklenmedik bir anda gelen bu durum bizleri elbetteki zora soktu.Ancak hiçbirşey insan yaşamından daha değerli değildir.

Allah sağlık sıhat verdikce yine çalışıp kazanılır.Bir insanımızın yaşamını yitirmesindense ne kadar gerekiyorsa evimde oturmaya razıyım.

İnşallah bu belayı bir an önce atlatıp yine güzel günlere dönmeyi arzuluyorum.Çocukların cıvıl cıvıl sokaklarımızda yankılanan seslerini çok yakında yeniden duymayı temenni ediyorum.

Başta ülkemin ve müzik camiasında bulunan meslektaşlarımın bu durumdan en asgari zararla çıkmasını rabbim nasip eylesin.Beni seven dostlarıma teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum"diye konuştu.

 

HABER:ERKAN KAÇMAZ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA