GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2020 23:57

Fatih Keskin -Ülkü Ocakları Sayesinde CHP Atatürk'ü Hatırladı-

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Fatih Keskin Milas'ta Ülkü Ocakları tarafından dağıtılan Nutuk Kitabı'nın üzerinde bulunan logoyu eleştiren CHP'ye ince bir mesaj verdi..

Fatih Keskin -Ülkü Ocakları Sayesinde CHP Atatürk'ü Hatırladı-

Ülkü Ocakları, Türk Eğitim Sen ve Milas Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Ata’ya Selam Olsun projesiyle dağıtılan 7400 adet Nutuk kitabında Ülkü Ocakları logosunun olmasına CHP Milas İlçe Gençlik Kolları tepki göstermişti.

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Fatih Keskin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında CHP'nin uzun zaman sonra Atatürk'ü hatırladığını belirtti. AÇıklama şu şekilde ; 

CHP Milas Gençlik Kolları, Ülkü Ocaklarının ilçedeki "Nutuk" faaliyetiyle ilgili gayet mütereddit bir açıklama yapmış. Ürkek ceylanlar misali pek suya sabuna dokunmadan Atatürk'ün büyüklüğüne temas edip Ülkü Ocaklarının siyasi bir faaliyetin içinde olduğu hususuna geçiş yaparak açıklamayı tamamlamışlar.

Muhataplığa değmez ama bir siyasi yapılanmanın Ülkü Ocaklarını siyasetle itham etmesinin abesle iştigal olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

Bir de Ülkü Ocaklarının ne kadar hayırlı bir işe vesile olduğu bir kez daha sübut olunduğu için sevincimi ve kıvancımı ifade etmem gerekir. Yıllardır rayından çıkmış bir tren gibi sağa sola savrulmakta olan CHP'nin HDP, PKK, Demirtaş, Sakine Cansız vs. ile meşgul olan yoğun gündemleri içinde Ülkü Ocaklarının tazyikiyle Atatürk'ü hatırlaması belki de ileride hayırlara vesile olur.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA