MAGAZİN
Giriş Tarihi : 25-01-2020 21:21

Beştaş Pırlanta

Bu denli değerli parçaların seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan bahsedeceğimiz bu yazıda, tektaş alırken hangi özellikleri bilmeniz gerektiği hakkında kısa bir bilgi vereceğiz.

Beştaş Pırlanta

 

Bu denli değerli parçaların seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan bahsedeceğimiz bu yazıda, tektaş alırken hangi özellikleri bilmeniz gerektiği hakkında kısa bir bilgi vereceğiz. Beştaş pırlanta seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey 4C özelliklerini biliyor olmanızdır. Çünkü pırlanta üretiminde değeri artıran şey, bu 4 özelliğin hepsinin pırlantada olması gerektiğidir. 4C’nin ne olduğunu bilmiyorsanız, sitemizde birçok bilgi bulabilirsiniz. Devam edecek olursak bu denli önemli seçimlerde dikkat etmemiz gereken diğer bir nokta ise kesinlikle ve kesinlikle taşın şeklidir. Tani tek taş şekilleri, yani tasarımları 4, 5 çeşittir. Gül kesimi, yuvarlak kesim, ya da fantezi kesim diye büyüyen geniş kategorilerde hayal ettiğiniz tasarıma ait bir model illa ki bulacaksınızdır. Bu modeli bir yerde bulamazsınız, mutlaka sertifikalı ürün satan diğer mağazalarda bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Hemen hemen herkesin, her konuda bir bilgeliği vardır. İşte bu konuda bildiklerinizin hepsini unutup, kendinizi tamamen işinde uzman kişilere bırakmanız, alışverişin sağlıklı geçmesi açısından çok önemli olacaktır.

Bu zorlu seçimi tamaladıktan sonra, eğer bu tek taşı hediye edecekseniz, bu taşın kutusuda çok önemlidir. Çünkü kutu her ne kadar etkili olursa, içinde ne olduğu, nasıl birşey olduğu oldukça merak dilen bir detay olur. Sizde bu detayalra önem verirseniz, çok çok zorlu bir işin üstesinden gelmiş olursunuz. Beştaş pırlanta seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli detaylardan yukarıda bahsettik, şimdi sırada aldığınız tek taşın nasıl bir ortamda hediye edileceğinden bahsedelim. Tek taş ruhu etkileyen bir tasarıma ve ışıltıya sahip olduğu için, bedeniniz ile ruhunuzun ayrımını yapabilecek bir müzik eşliğinde verilmelidir. Bu sakin ve ruhu okşayan müzik, parmağa takılan bir pırlanta ile göğe doğru yükselir. Beştaş pırlanta seçenekleri için buradan https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-bestas-yuzukler sitemize ulaşabilirsiniz.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Şehit Fethi Bey Ölümünün 106. Yılında Fethiye'de Anıldı
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA