GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-01-2020 11:30   Güncelleme : 25-01-2020 11:35

AYD ve KANAL FIRAT’tan Ortak Basın Açıklaması

AYD : ÜYEMİZ OLAN KANAL FIRAT BASIN MENSUPLARI İÇİN TEKNİK VE FİZİKİ İMKANLARI İLE HAZIRDIR.

AYD ve KANAL FIRAT’tan Ortak Basın Açıklaması

Elazığ’da yaşanan deprem sonrası Anadolu Yayıncılar Derneği’nden önemli açıklama geldi bölgede zor şartlar altında görev yapan ulusal ve uluslararası basın mensupları için stüdyo, teknik altyapı ve fiziki imkânlarını sonuna kadar açıldığı belirtildi.


AYD ve Kanal Fırat Ortak basın bürosu kurma kararı aldı…


AYD’den yapılan açıklamaya göre bölgede yayın yapan Kanal Fırat Televizyonu’nun tüm imkanları ile görev yapan basın mensuplarına yardımcı olacağı, yapılan çalışmalara bir nebze olsun katkıda bulunmak için doğru ve hızlı habercilik için teknik altyapı ve fiziki imkanların seferber edildiği vurgulandı. 
AYD Başkanı Sinan Burhan, Elazığ’da yaşanan deprem sonrasında dayanışma içerisinde bölgede görev yapan ulusal uluslararası basın mensuplarımız için doğru, tarafsız ve hızlı habercilik için bir ortak basın bürosu kurma kararı aldı. Kanal Fırat Tüm basın kuruluşlarının hizmetinde olacaktır. Dedi.
Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ta yaptığı açıklamada deprem sonrası kanalımızın tüm imkanlarını seferber ediyoruz. Ortak basın bürosu kurarak deprem bölgesinde görev yapan basın mensupları bu imkanlardan yararlanabilir dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Şehit Fethi Bey Ölümünün 106. Yılında Fethiye'de Anıldı
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA