SİYASET
Giriş Tarihi : 15-12-2019 20:27

Ak Parti Fethiye Delegelerini Seçti

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, kongre sürecinde delege seçimlerini tamamladı. Genel kurulda oy kullanacak 400 delege için 13 bin 336 kayıtlı üye; belirlenen 8 noktada sandık başına gitti.

Ak Parti Fethiye Delegelerini Seçti

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı, kongre sürecinde delege seçimlerini tamamladı. Genel kurulda oy kullanacak 400 delege için 13 bin 336 kayıtlı üye; belirlenen 8 noktada sandık başına gitti. 


41 mahallede belirlenecek 400 delege için 8 noktada sandık başına giden AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı üyeleri, saat 12.00’den itibaren oylarını kullandılar. Delege seçimlerine yoğun bir katılımın olduğu belirtildi. AK Parti İlçe Başkanı Bekir Eser, yönetim kurulu üyeleri ve Muğla il yönetiminden bir heyet mahallelerdeki sandık bölgelerini ziyaret ederek; seçimler hakkında bilgi aldılar.


AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Bekir Eser yaptığı açıklamada, “Malumunuz bu süreç 7 Ekim itibariyle başlamıştı. Hazırlıkların ardından delege seçimlerimizi yaptık. Genel kurulda oy kullanacak 400 delege belirlenecek. 13 bin 336 kayıtlı üyemiz oy kullandı. Yavaş yavaş kongreye doğru gidiyoruz. Sonuç hayırlı olur ve birlik beraberlik içinde ülkemizi güzel günlere taşırız” dedi. 


AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Çağrı Alper, “Delege seçimlerimizin startını verdik. Fethiye bizim 11. noktamız. Diğer ilçelerimizi de en kısa sürede tamamlayacağız. Kongre takvimimiz son derece hareketli geçiyor. Fethiye’de üyelerimiz delege seçimlerine yoğun bir katılım gösterdi. AK Parti olarak Fethiye’de güzel şeyler yaşadık. İl genel meclisi üyeliğim dönemimde Fethiye’ye güzel hizmetler yapıldığına şahit olduk. Amacımız yasal değişiklik ile gelen büyükşehirde de aynı başarıyı göstermek. Fethiye gibi milliyetçi-muhafazakar kesimin, partimizin değerlerine mal olmuş insanlarımızın gücünü bir kez daha kanıtlamak. Teşkilatımızı tekrar canlı bir hale getirmek. İlçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz bu konuda gerekli çalışmaları yaptılar. Bu davaya hepimiz gönülden bağlıyız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Cumhur İttifakı çerçevesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki seçimin startını bu kongreler ile veriyoruz. Kongre sürecinin, delege seçimlerinin Muğla ve Fethiye’ye hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
9 Yaşında kızın yaşadıkları
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA