GÜRÜN, TEŞEKKÜR ETTİ

GÜRÜN, TEŞEKKÜR ETTİ

06 Aralık 2018 Perşembe 16:46 < SİYASET
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün CHP Genel merkezi tarafından tekrar Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanınca duygularını sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile dile getirdi.
Gürün yaptığı  paylaşımda;
 “2014 yılında Büyükşehir Belediyesi oldunuz dediler ve bizler siz değerli hemşehrilerimizden aldığımız görev ve güvenle yaşamaktan ve hizmet etmekten gurur duyduğumuz Muğlamıza hizmet etmeye başladık. Olmayan bir belediyeyi kısa zamanda kurarak 13 ilçemize, 566 mahallemize hizmetlerimizle ulaşıyor, memnuniyetiniz için çalışıyoruz. 
2014’de başladığımız Büyükşehir Belediyesi çalışmalarımızda yatırım ve projelerle daha dün gibi gelen 5 yılımızı doldurmak üzereyiz. Yaklaşan yerelseçimler öncesi partimizin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilmemde desteğini esirgemeyen başta Genel Başkanı’mız sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere parti meclisimize, MYK üyelerimize, il ve ilçe örgütlerimize teşekkür ediyorum. 
Vatandaşlarımızın güveni ve destekleri, onlardan aldığımız güçle 2019 Yerel seçimlerinde partimizin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak sevgi, hoşgörü ve güleryüzle hizmet anlayışı ile tüm Muğla’yı hizmetlerimizle kucaklamaya, değerli Muğlamıza değer katmaya devam edeceğiz. Çünkü biz Muğla’da yaşamaktan ve bu şehre hizmet etmekten gurur duyuyoruz.” İfadelerine yer verdi.
630 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR