GÜNDÜZ SAHİLLER GECE MEKANLAR DOLDU TAŞTI

Gündüz Sahiller Gece Mekanlar Doldu Taştı

07 Haziran 2019 Cuma 18:33 < TURİZM
Ramazan Bayramı nedeniyle 9 günlük tatilin son günleri olmasına rağmen Fethiye’ye gelen tatilciler gündüzleri plajları akşamları ise eğlence mekanlarını doldurdu.9 günlük bayram tatilinde Fethiye’yi tercih eden  tatilciler gündüzleri plajları akşamları ise eğlence mekanlarını doldurdu.

 
Fethiye’ye  gelen yerli turist esnafın yüzünü güldürdü. Plajları dolduran vatandaşlar, akşamları restoranlarda, geceleri ise eğlence kulüplerinde bayramın tadını doyasıya çıkardı. Neredeyse tüm mekanlar tatilcilerle doldu taştı.

 
Fethiye Kayaköy ‘de Cin Bal Restoran’ın işletmecisi turizmci Oğuz Vesekci, 1975 yılından beri dünyaca tanınan bir marka olan Cin Bal 1981 yılında kebapçılığa başlayıp 1989 yılından beri kaya köyü’nde hizmet sunduklarını belirttiği açıklamasında: “Bayram tatilinin Fethiye adına dolu dolu geçtiğini belirterek yerli turist sayısından memnun olduklarını belirtti. Bayram için Fethiye’yi tercih eden tatilciler Cin Bal Restoran’a büyük ilgi gösterdi. Bizde en güzel şeklide misafirlerimiz karşıladık.” ifadelerini kullandı.
 
 
233 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR