Anasayfa » Gündem
REFERANDUMDA ‘HAYIR’ ÇIKTI
Fethiye’nin Göcek Mahallesinde portakal bahçesine cami yapılıp yapılmamasıyla ilgili referandum yapıldı. Bin kişinin katıldığı referandumda 789 kişi ‘hayır’ oyu kullandı. Referandumdan hayır çıkmasının ardından Fethiye Belediyesi yeni cami yeri içir yer aramaya başladı.
MİLAS OSB’NİN BAŞKANI KAYMAKAM ARSLAN OLDU
Muğla’nın Milas ilçesinde Kaymakam Fuat Gürel’in Milas’tan Etimesgut’a tayini nedeniyle boşalan OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Müteşebbis Heyet Başkanlığı için yapılan oylamada Kaymakam Eren Arslan, oturumda hazır bulunan üyelerin oybirliği ile OSB’nin yeni başkanı oldu.
MUĞLA TARIMI MASAYA YATIRILDI
Ak Parti Muğla İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Üreten Muğla Ortak Akıl Toplantısı’nda Muğla ve Türk tarımı konuşuldu.
MARMARİS'TEN KARS'A
Marmaris Özel Profesyonel İlgim Koleji’nde (PİK) “Paylaşmak İçin Kolkola” sloganıyla sürdürülen sosyal proje kapsamında bu kez, Kars’ın Akyaka İlçesi Üçpınar Köyü’ndeki bir okulda eğitim gören öğrencileri için yüzlerce parçadan oluşan kışlık giyecek yardımı toplandı.
MİLAS'TA YURT ÖĞRENCİLERİNİ YALNIZ BIRAKMADILAR
muğla Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve beraberindeki eğitimciler, yurtta kalan öğrenciler ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
48 GENÇLİK'TE TÜREDİ DÖNEMİ
Muğlaspor 48 Gençlik Taraftarlar Derneği’nin olağanüstü genel kurulunda yeni yönetim belirlendi.
ÇİÇEK, “PARA İNSANI PATRON YAPMAZ”
Muğla Valisi Amir Çiçek çeşitli toplantılara katılmak ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla geldiği Fethiye’de ekonomiye yön veren sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleriyle bir araya geldi.
SAATCI, “ÖZGÜR MİLLETVEKİLLERİNE İHTİYACIMIZ VAR”
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Fethiye’de görev yapan tüm basın mensuplarını kahvaltı da bir araya getirdi.
ÖĞRENCİLERE MÜJDE
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, yarıyıl tatilinde telafi eğitimin yapılmayacağını ve öğrencilere yarıyıl tatilinde ödev verilmeyeceğini kaydetti.
MİLAS KAYMAKAMI: "MİLAS'TA HER ALANDA...
*Göreve başlamasının ardından yapılan kutlama ziyaretlerine karşılık ziyaretlere başlayan Milas Kaymakamı Eren Arslan MİTSO'yu da ziyaret etti.