Anasayfa » Gündem
DOMBRAYI DAHA ÖNCE BÖYLE DİNLEMEDİNİZ
Bu dombra şarkısı bir başka güzel
MUĞLA'DA 10 KASIM ANMA TÖRENİ PROGRAMI
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 78. Yıldönümünde Muğla’da düzenlenen törenle anıldı.
ANADOLU MEDYASINDAN ALMAN BİLD GAZETESİNE KINAMA
Özgür ve bağımsız bir şekilde Türkiye’nin her bir köşesinden yayınlar yapan Anadolu Medyası olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik olarak “Diktatör Erdoğan” şeklinde kişilik haklarını ihlal eden, hakaret içeren ve haddini aşan yayınlarından dolayı Almanya BİLD Gazetesi’ni kınıyoruz.
MUĞLA İHA’YA TEŞEKKÜR BELGESİ
Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, 15 Temmuz gecesi darbe kalkışmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk açıklamaları ile sonrasında gelişen olayları doğru ve zamanında kamuoyuna duyuran Marmaris İHA muhabiri Vural Efecik’i teşekkür belgesiyle ödüllendirdi.
ENGELLİLER İÇİN SEFERBER OLDULAR
Bodrum Sağlık Vakfının düzenlediği etkinlikte engelli öğrenciler için bir araya gelen akademisyenler, öğrencilerle birlikte seramik yaptı.
BODRUM'DA HURDALAR GERİ DÖNÜŞÜME GÖNDERİLİYOR
Bodrum Belediyesi, belediye bünyesindeki hurda araçların ve metal hurdaların Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu’na (MKEK) gönderimi konusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
BAŞKAN KOCADON, AKUT BODRUM’UN BİNASINI İNCELEDİ
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Konacık Gazderesi mevkiindeki inşası devam eden AKUT Bodrum Kürşat Avcı Operasyon ve Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.
KÖYCEĞİZ 2. EL PAZARI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde 6 yıldır devam eden 2. El Pazarı, ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları ve ihtiyacı olanlara yardım etmek isteyen hayırseverler tarafından yoğun ilgi görüyor.
FETHİYE BELEDİYESİ'NE ATATÜRK'LÜ GÖNDERME
Fethiye İskelesinin Mahkeme kararıyla Büyükşehir Belediyesine geçmesinin ardından Fethiye Belediyesinin afişli protestosuna karşılık Muğla Büyükşehir Belediyesi İskelenin girişine Atatürk’ün fotoğrafının ve sözünün bulunduğu afiş astı.
MİLAS'TA KESİLEN AĞAÇLAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILDI
Milas Belediye Başkanı Tokat, kesilen ağaçlarla ilgili açıklama yaptı