Anasayfa » Gündem
MUĞLA'DA TARTIŞILAN İSİM OLMUŞTU
darbe girişiminin bastırılmasının ardından ülke genelinde açığa alınan 246 mülki idare amirinin isim ve görevleri belli oldu.
SOYGUNCULAR ŞEHİT ETMİŞTİ...
otomobilini gasp etmek isteyen 5 Gürcü soyguncu tarafından vahşice katledilen polis memuru Çetin Şahan için İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi
MUHTARLARIN TAMAMINA YAKINI DERT YANMIŞTI
Milas Tarım İlçe Müdürlüğü'nde görev değişikliği
BÜYÜKŞEHİR'E MESAJ VERDİ
Muğla Büyükşehir Belediye Meclisinde tartışmalara neden olması beklenen ilçe belediyelerdeki tüm yollar ile açık ve yeşil alanlar ile ilgili gündem maddesinin İmar komisyonuna havale edilmesinin ardından Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı açıklama yaptı.
BELEDİYE MECLİSİ SERT GEÇECEK
Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin, Perşembe günü Büyükşehir Meclisi’nde tüm ilçelerde 2014 yılında yol paylaşımı ile ilçelere bırakılan yolları geri alacağı ile ilgili gündem maddesi Bodrum, Fethiye ve Marmaris’te büyük yankı uyandırdı.
MUĞLA VE İLÇELERİNDE BAYRAM NAMAZI SAATLERİ 2016
Muğla ve İlçelerindeki bayram namazı saatlerini öğrenmek için tıklayın
AKPARTİ BÜYÜKŞEHİR'E SU KESİNTİLERİNİ SORDU
AK Parti Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Avukat Gültekin Akça, son dönemde yaşanan su kesintilerine tepki göstererek, “Vatandaşın su ihtiyacının maksimum düzeyde olduğu bir dönemde yapılan su kesintileri vatandaşı perişan ediyor” dedi.
YENİ DELİ DUMRUL TÜNELİMİ OLACAK?
Türkiye'nin ilk ve tek ücretli tüneli olan Göcek Tüneli'nin ikizi hakkında muhalefet soru soruyor ama kimsenin ağzını bıçak açmıyor.
ZIPKINLA BALIK AVI YARIŞMASI DÜZENLEDİLER
Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen Zıpkınla Balık Avı Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası sona erdi.
KÖYCEĞİZ'DE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ
Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde 1. Köyceğiz Ramazan şenlikleri başladı     Aktif Anket Yok...