Anasayfa » Gündem
MARMARİS'TE KOVALAMACA
Muğla’nın Marmaris ilçesinde arkadaşlarının çaldıkları araç ile gezmeye giden biri çocuk 2 kişi polisin dur ihtarına kaçarak cevap verince film sahnelerini aratmayan kovalamaca yaşandı. Uzun süre aracı takip eden polis otomobilin lastiğine ateş ederek durdurdu, iki şüpheli gözaltına alındı.
FETÖ''NÜN MUĞLA EMNİYET İMAMİ TUTUKLANDİ
Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan İl İmamı İ.K., Emniyet İmamı M.A. ve T.A ile M.E.’nin Emniyetteki sorguları tamamlanarak Muğla Adliyesi’ne sevk edildi.
YAVRU KEÇİ İÇİN SEFERBER OLDULAR
Bodrum’da kuyuya düşen yavru keçi için AKUT ekipleri seferber oldu.
VALİ'DEN YANGIN'DA YARALANANLARA ZİYARET
Muğla Valisi Amir Çiçek, Yatağan Sanayisinde yaralanan 8 çalışanı hastanede ziyaret etti.
YAŞAMA DATÇA'DA BAĞLAN
Muğla’nın Datça ilçesinde görev yapan öğretmenler Aysar Demir, Şebnem Coruk ve Sezai Yılmaz tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan “Yaşama Datça’da Bağlan” projesi il geneline yayılıyor.
AK Parti’li Öztürk; “O girilmeyen mağaralara şimdi giriliyor
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız” diyerek teröre olan tepkisini dile getirdi.
YANGIN BÜYÜMESİN DİYE MÜDAHALE SÜRÜYOR
Yatağan sanayisinde çıkan yangına çok sayıda itfaiye aracı müdahale ediyor
FIRTINA ÜRETİCİYİ VURDU
Muğla'nın Seydikemer ilçesinde saatteki hızı 55 kilometreye ulaşan fırtına, domates seralarını yırttı. Fırtınadan dolayı bazı seralarda büyük zarara neden oldu.
MİLAS'TA ÖZEL BİREYLERDEN RESİM SERGİSİ
Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 13 engelli bireye yönelik başlatılan “Gülümse Çekiyorum” projesi kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.
GENÇ SÜRÜCÜ YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR
Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 13 engelli bireye yönelik başlatılan “Gülümse Çekiyorum” projesi kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.     Aktif Anket Yok...