Anasayfa » Gündem
MİLAS'TA HORTUM BİNE YAKIN AĞACA ZARAR VERDİ
Muğla Milas’a bağlı Kırcağız Mahallesi’nde dün gece saatlerinde meydana gelen hortumun ağır bilançosu, gün ağarınca ortaya çıktı.
FAHRİ KONSOLOSTAN KOCADON'A ZİYARET
Belçika Krallığı Bodrum Fahri Konsolosu Onursal Dylan Özatacan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u ziyaret etti.
BARAJLARDA SU SORUNU YOK
Muğla Su Yönetim Koordinasyon Kurulu toplantısında yağış miktarının bir önceki yıla oranla yüzde 30 düştüğü, bir yıl önce yüzde 53 olan doluluk oranının bu yıl kış sezonu öncesi yüzde 41’lerde olduğu açıklandı.
DOMBRAYI DAHA ÖNCE BÖYLE DİNLEMEDİNİZ
Bu dombra şarkısı bir başka güzel
MUĞLA'DA 10 KASIM ANMA TÖRENİ PROGRAMI
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 78. Yıldönümünde Muğla’da düzenlenen törenle anıldı.
ANADOLU MEDYASINDAN ALMAN BİLD GAZETESİNE KINAMA
Özgür ve bağımsız bir şekilde Türkiye’nin her bir köşesinden yayınlar yapan Anadolu Medyası olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik olarak “Diktatör Erdoğan” şeklinde kişilik haklarını ihlal eden, hakaret içeren ve haddini aşan yayınlarından dolayı Almanya BİLD Gazetesi’ni kınıyoruz.
MUĞLA İHA’YA TEŞEKKÜR BELGESİ
Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, 15 Temmuz gecesi darbe kalkışmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk açıklamaları ile sonrasında gelişen olayları doğru ve zamanında kamuoyuna duyuran Marmaris İHA muhabiri Vural Efecik’i teşekkür belgesiyle ödüllendirdi.
ENGELLİLER İÇİN SEFERBER OLDULAR
Bodrum Sağlık Vakfının düzenlediği etkinlikte engelli öğrenciler için bir araya gelen akademisyenler, öğrencilerle birlikte seramik yaptı.
BODRUM'DA HURDALAR GERİ DÖNÜŞÜME GÖNDERİLİYOR
Bodrum Belediyesi, belediye bünyesindeki hurda araçların ve metal hurdaların Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu’na (MKEK) gönderimi konusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
BAŞKAN KOCADON, AKUT BODRUM’UN BİNASINI İNCELEDİ
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Konacık Gazderesi mevkiindeki inşası devam eden AKUT Bodrum Kürşat Avcı Operasyon ve Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.     Aktif Anket Yok...