Anasayfa » Gündem
KURSA KATILANLARA HEDİYELER DAĞITILDI
Yaz Kuran Kursları sona ererken Güneşli Merkez Camiinde program düzenlendi
MÜDÜRÜN ATTIĞI İDDİA EDİLDİ
Atatürk resimlerini çöpe attığı iddia edilen müdür açığa alındı
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AÇIKLADI
Muğla İli Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) 18.08.2016 tarihinde yapılan toplantısında, Muğla ilinde faaliyet göstermekte olan Ticari Taksilere düzenleme getirilmesi için komisyon kurulmasına karar verildi
DOĞALGAZ UYARISI
Muğla’nın Menteşe ve Yatağan ilçelerinde doğalgaz hattı geçen tüm kamu kurum ve konutlarda doğalgaz kullanımı mecbur edilirken, kullanmayan konutlar için 600, site ve apartman sakinlerine de Bin 200 TL idari para cezası uygulanacak.
BODRUM'DA İLK KEZ
Bodrum’da ilk kez düzenlenen boğa güreşlerine Muğla bölgesinden 80 boğa ve sahibi katıldı.
MENTEŞE: "Rekolte düştü!"
Menteşe Beyliği'nin son temsilcilerinden Ali Osman Menteşe, Milas’ta zeytinyağı rekoltesinde aşırı bir düşüş yaşandığına dikkat çekti.
SEYDİKEMER'E VERGİ DAİRESİ MÜJDESİ
Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun ağır uzun uğraşlardan sonra Vergi Dairesi için sona gelindiğini belirtti.
YAT LİMANI VE SU ÜCRETLERİ İSYANI
Muğla'nın Marmaris ilçesinde belediye bünyesinde bulunan yat limanı işletmesinin Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmesi esnaf ve turizmcileri ayaklandırdı.
MİLAS'TA 16 KM'LİK FAY HATTI
Milaslı Jeoloji Mühendisi Salih Turhan, Milas'ın altından 16 kilometrelik fay hattı geçtiğini belirtti.
FETÖ ÜYELERİ İÇİN AÇIKLAMA YAPILDI
Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, Türk Ceza Kanununun 221. maddesinde düzenlenen etkin pişmanlık hükümlerinin de FETÖ/PDY terör örgütü üyeleri için de uygulanmasının söz konusu olacağını açıkladı.