Reklam 6 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » Gündem
SEYDİKEMER'İN KAYMAKAMI TEKRAR DEĞİŞTİ
İçişleri Bakanlığı "Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi" ile Rize'nin Pazar İlçe Kaymakamı olan Cevat Çelik atanmıştı. Edindiğimiz son bilgilere göre jet hızı ile bu atamadan vazgeçilerek Aydın'ın Yenipazar İlçesine atanan Kaymakam Haktan Gökçekuyu'nun Seydikemer'e geleceği öğrenildi.
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU'NDAN MARKA VURGUSU
Milas Ekonomisinin Öncüleri Ödül Töreni’ne katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Milas’ın zenginliğiyle büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, daha büyük kazanım için markalaşmaya önem verilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
MUSKİ, AĞLA’NIN HATLARINI YENİLEDİ
MUSKİ Genel Müdürlüğü, Köyceğiz İlçesi eski adıyla Ağla Mahallesi yeni adıyla Yayla Mahallesi’nin kullanım ömrünü tamamlamış içme suyu hatlarını yenileyerek kayıp kaçak su kullanımının önüne geçiyor.
MARMARİS GASTRONOMİ EVİNİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB ) M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Marmaris Ticaret Odası tarafından hayata geçirilen Kapurcuk Kültür ve Gastronomi Evinin açılışı gerçekleştirdi.
KIZILAĞAÇ SAKİNLERİ SUYA KAVUŞUYOR
Milas'a 30 kilometre uzaklıktaki Kızılağaç mahallesinin içme ve kullanma suyu yetersiz kalınca MUSKİ ekipleri yaşanan su sıkıntısını gidermek için çalışmalara başladı.
SARNIÇLARI NASIL YAŞATIRIZ?
Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum İlçesinde Sarnıçlar için koruma atölyesi düzenledi.
FETÖ ÜYESİ YURTDIŞINA ÇIKARKEN YAKALANDI
Bodrum'da yurtdışına çıkmaya çalışan FETÖ üyesi E.B. deniz hudut kapısında yakalandı.
BABADAĞ TELEFERİĞİNİN TEMELİ ATILDI
Fethiye'de , dünyaca ünlü Babadağ Hava Sporları Merkezine yapılacak olan teleferiğin temeli TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katıldığı törenle atıldı.
ORTACA YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI
Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz’de faaliyette bulunan MUTSO üyelerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla hayata geçirilen Ortaca Yeni Hizmet Binası, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.
LİONS YÖNETİCİLERİNDEN BAŞKAN KOCADON’A ZİYARET
118-R Lions Kulübü ile Bodrum Mausoleum Yeni Yüzyıl Lions Kulübü yöneticileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.
23°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 04:55
Güneş 06:23
Öğle 13:16
İkindi 16:57
Akşam 19:57
Yatsı 21:18
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4810     EURO 4.1079     IMKB 108953     ALTIN 144,354