GOL ANONSUNU KADIN TARAFTAR YAPTI

VODAFONE PARK’TA GOL ANONSUNU KADIN TARAFTAR YAPTI

11 Mart 2019 Pazartesi 05:45 < SPOR

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK – Atiker Konyaspor maçında gol anonsunu bir kadın taraftar yaptı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, Vodafone KaraKartal Hareketi üyesi Serap Öztürk Beşiktaş’ın ilk golünü başarıyla anons etti.

 

10 Mart 2019 – Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal Hareketi ile Beşiktaşlı abonelerine parayla satın alınamayacak çok özel faydalar sunmaya devam ediyor.

 

Vodafone KaraKartal, bu kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir sürpriz hazırladı. Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında 10 Mart’ta Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK –Atiker Konyaspor maçında Beşiktaş’ın ilk golünün anonsunu bir kadın taraftar yaptı.

 

Sosyal medya üzerinden gönderilen videolar arasından seçilen Vodafone KaraKartal Hareketi üyesi Serap Öztürk, takımının gol anonsunu başarıyla gerçekleştirdi ve taraftardan büyük alkış aldı.

 

Beşiktaş JK’ya 11 milyon TL’yi aşkın ek katkı

Vodafone KaraKartal Hareketi kapsamında Vodafone’un zengin tarife dünyasından kendilerine en uygun tarifeyi seçebilen Beşiktaş JK taraftarları, aylık tarife ücretlerine ek 5 ve 9 TL’lik destek paketleri ile takımlarına destek olabiliyor. Bu paketler sayesinde aylık 1 ve 2 GB’lık sosyal medya internet paketlerine sahip olan taraftarlar ayrıca, Beşiktaş JK’nın kazandığı her maç için sosyal medyada geçerli olmak üzere 5 TL’lik destek paketinde 250 MB ve 9 TL’lik destek paketinde 500 MB oranında Galibiyet Primi, takımla birlikte deplasmana seyahat, hediye VIP ve normal biletler, antrenman ve kamp ziyareti, indirimli müze turu, imzalı forma, Kartal Yuvası indirimi, çocuğunu seremoniye çıkarma hakkı, Ayın Sürprizi gibi özel fırsatlardan yararlanma şansına da sahip oluyor. Vodafone KaraKartal Hareketi ile Beşiktaş JK’ya bugüne kadar 11 milyon TL’yi aşkın ek katkı sağlandı.

112 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...