GALATASARAYLI ÇALIK FETHİYE'YE HAYRAN KALDI

Galatasaraylı Çalık Fethiye'ye Hayran Kaldı

14 Haziran 2019 Cuma 13:09 < SPOR
Galatasaray'ın ve Türk Milli takımının başarılı savunma oyuncusu Ahmet Çalık, tatil için geldiği Fethiye'ye hayran kaldı. Babadağ  1700 metrelik  uçuş pistinden paraşütle tandem (ikili) atlayışta yapan Çalık, tekrar Fethiye'ye gelerek bu adrenalini yaşamak istediğini belirtti.

Süper Lig sezonunun bitmesiyle tatili değerlendiren Galatasaray'ın ve Türk Milli takımının başarılı savunma oyuncusu Ahmet Çalık,  Fethiye'ye gelerek tatilin keyfini çıkarıyor.Deniz, kum ve güneşin keyfini doyasıya çıkaran başarılı savunma oyuncusu,  dünyaca ünlü Babadağ'a çıkarak  deneyimli  pilot  eşliğinde tandem uçuş ta yaptı.
İsmi Gençlerbirliğinin transfer listesinde de geçen 25 yaşındaki futbolcu Ahmet Çalık, Grawity yamaç paraşütü şirketinin tecrübeli pilotlarından Sami Cengizoğlu ile tandem( ikili) atlayış yaparken Ölüdeniz ve Fethiye'ye hayran kaldığını belirtti. Ölüdeniz semalarında yaklaşık yarım saat  adrenalin yaşadıklarını belirten milli futbolcu, "Havadan Ölüdeniz bir başka görünüyor. Uzun zamandan bu yana yapmak istediğim fakat bir türlü fırsat bulamadığım paraşüt atlayışını yamaç paraşütünün dünyaca ünlü merkezlerinden Fethiye'de yapmaktan dolayı çok mutluyum.  Harika bir uçuş oldu. Kamp öncesi Fethiye2de çok güzel bir tatil geçiriyorum. Lige de bomba gibi hazırlanıyorum" dedi.

Galatasaray Spor Kulübünün başarılı savunma oyuncusu ile birlikte atlayış yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen deneyimli yamaç paraşütü pilotu Sami Cengizoğlu ise, "Milli oyuncumuzu yamaç paraşütü ile uçurmaktan çok mutlu oldum.  Uçuş esnasında gayet sakindi ve uçuşun tadını çıkardı. Diğer futbolcularımızı da  Fethiye'ye davet ediyor. ve Babadağ'dan  paraşütle atlamalarını öneririm"  ifadelerini kullandı.
 
216 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR