FTSO HOLLANDA UTRECHT FUARINDA

FTSO’nun bağlı ortaklığı Fethiye Güç Birliği Şirketi bölge tanıtımın yapılması amacıyla 10-14 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Utrecht Fuarına katılmak üzere Hollanda'ya gitti. Fethiye Güç Birliği Şirketi, Utrecht Fuarında başarılı bir tanıtım çalışması geçirilmesi için tüm hazırlıklarını tamamladı.

09 Ocak 2018 Salı 17:22 < TURİZM
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası turizmde bölgesel tanıtımı sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. FTSO’nun bağlı ortaklığı Fethiye Güç Birliği(FGB) şirketi 2018 Turizm Tanıtım Stratejisini bir bir uyguluyor. Kasım ayında bölgemizin en önemli turizm pazarı Londra’da düzenlenen World Travel Market’a katılan FGB, şimdi de  Hollanda’da düzenlenen Avrupa’nın önemli turizm fuarlarından Utrecht Fuarına katıldı. Fuarda, FGB adına FTSO Yönetim Kurulu Başkanı ve FGB Müdürler Kurulu Başkanı Akif Arıcan, FTSO Meclis Üyesi Tayfun Budak, Kokartlı Rehber Barış Duman yer aldı.
Ölüdeniz, Kayaköy, Çalış ve Saklıkent gibi tüm değerler tanıtılacağı fuarı  Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy" da ziyaret etti. Ziyarette FTSO Yönetim Kurulu Başkanı ve FGB Müdürler Kurulu Başkanı Akif Arıcan, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy'a Babadağ Teleferik Projesi hakkında bilgiler verdi.
 
685 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR