FETHİYESPOR MASAYA YATIRILDI

Fethiyespor Masaya Yatırıldı

09 Temmuz 2019 Salı 15:37 < SPOR
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Fethiyespor Kulübü yönetimi  ile kahvaltıda buluştu.

Kulüp yöneticilerinin tam kadro katıldığı programda Karaca, Fethiyesporun ülke sporuna yetenekler kazandıracak kapasitede olduğunu söyledi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, bu sezon 3. Ligde mücadele edecek olan Fethiyesporun yönetimi ile tam kadro kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.  Fethiyesporun yeni sezondaki reklam, sponsorluk ve yeni yapılan transferler hakkında görüş alış verişinde bulunulduğu toplantıda, kulübe gelir getirebilecek projeler hakkında da tartışıldı.
Bu sezon Fethiyespora çok güvendiğini kaydeden Başkan Alim Karaca,”3. Ligi Fethiyespor ve Fethiye halkı hak etmiyor. Ama yapabileceğimiz bir şey yok. Artık o konular geride kaldı. Önemli olan önümüze bakmak. Ve tekrar bir üst lige çıkarak, bu şehri spor olarak da tanıtmak gerekiyor.Fethiyespor ülke sporuna yetenekler kazandıracak kapasitede bir kulüptür. İnşallah her şeyi  çok güzel olacak” dedi.

Fethiyespora katkılarından dolayı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya teşekkür eden Fethiyespor Kulübü Başkanı Esat Bakırcı, “Buradaki herkesin amacı sevdamız olan Fethiyesporumuzu tekrar üst liglere çıkarmak. Bu anlamda herkes var gücüyle çalışıyor. Bizler bu yola baş koyduk ve inandık. Tüm Fethiyespor camiası da inansın” dedi.
 
172 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR