FETHİYESPOR DEPLASMANDAN PUANLAR İLE DÖNMEK İSTİYOR

FETHİYESPOR DEPLASMANDAN PUANLAR İLE DÖNMEK İSTİYOR

31 Ekim 2019 Perşembe 15:29 < FUTBOL
Fethiyespor, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. maçı hazırlıklarını tamamladı. Ligin güçlü takımlarından olan Büyükçekmece Tepecik karşısında mutlak galibiyet parolası ile sahaya çıkacak olan Fethiyesporun’un maçını Balıkesir Bölgesi Hakemlerinden Ahmet Balkan’ın yöneteceği öğrenildi.
3. Lig 2. Grup temsilcimiz Fethiyespor, ligin son haftalarında sürdürdüğü galibiyet serisini Pazar günü karşılaşacağı Tepecik Spor A.Ş. karşısında da sürdürmek istiyor. Pazar günü saat 13.30’da Tepecik Şenol Güneş Stadında oynanacak olan karşılaşmayı, Balıkesir Bölgesi Hakemlerinden Ahmet Balkan’ın yöneteceği öğrenilirken, yardımcılıklarını ise Turhan Akbaş ve Mutlu Çiğdem’in yapacağı açıklandı.
Ev sahibi takımBüyükçekmece Tepecik Spor A.Ş.’nin sahaya muhtemelen Teknik Direktör Enver Şen yönetiminde, Ramazan, Hakan, Özkan, Alper, Yunus, Kayhan, Halil İbrahim, Hasan, Sefer, Mert ve Emre on biri ile sahaya çıkması beklenirken, temsilcimiz Fethiyesporun ise Mustafa Ceviz yönetiminde  Serkan Demirol, İbrahim Ethem Sevinç, Hüseyin Rüzgar, Erdi Bakırcı, Mert Özmen, Mert Caymaz, Cemal Şener, Turgay An, Halil İbrahim Cenik, Metin Sevinç ve Fatih Üge muhtemel on biri ile sahaya çıkması bekleniyor.
Ligin 11. haftasında karşılaşacak olan iki takımdan Fethiyespor 16 puan ile ligde 4. sırada yer alırken, ev sahibi takım Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. ise 15 puan ile Fethiyesporun bir gerisinde 5. sırada yer alıyor.Ev sahibi takım Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. geride kalan 10 haftada 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3’ de beraberlik elde ederken, Lacivert Beyazlı Fethiyespor ise, 9 haftada 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.
Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. hazırlıklarını iyi bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden Fethiyespor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz, “Son zamanlarda almış olduğumuz başarılı sonuçları bu hafta da sürdürmek istiyoruz. Rakibimiz de oldukça güçlü bir takıma sahip.  Biz bu maça galibiyet parolası ile endekslendik ve İnşallah da kazanacağız. Oyuncularımızın moral ve motivasyonları oldukça yerinde. Hazırlıklarımız tamam “ dedi.
81 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR