FETHİYESPOR 1-0 GALİP GELDİ

FETHİYESPOR 1-0 GALİP GELDİ

04 Kasım 2019 Pazartesi 12:56 < FUTBOL
Fethiyespor ligin 11. haftasında deplasmanda Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. ile karşılaştı. Lacivert Beyazlı temsilcimiz Anıl Gir’in ayağından gelen golle 1-0 karşılaşmadan galip ayrıldı.
TFF 3. Lig 2. Grup 11. hafta karşılaşmalarında Fethiyespor deplasmanda Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. ile karşılaştı. Karşılaşmayı Balıkesir Bölgesi hakemlerinden Ahmet Balkan yönetirken, yardımcılıklarını ise Turhan Akbaş, Mutlu Çiğdem ve Alper Cesur yaptı.
Tepecik Şenol Güneş Stadında oynanan karşılaşmada ev sahibi takım  Büyükçekmece Tepecik Spor A.Ş. Teknik Direktör Enver Şen yönetiminde Ramazan Evren Üstündağ, Enes Yılmaz, Özkan Zileli, Alper Sürücü, Emre Usta, Furkan Zengin, Sefer Kanıtemiz, Kayhan Arduç, Halil İbrahim Pekşen, Mert Türkileri ve Hasan Demir ilk on biri ile sahaya çıktı. Temsilcimiz Fethiyespor ise Teknik Direktör Mustafa Ceviz yönetiminde Serkan Demirol, Sabri Turgut, Erdi Bakırcı, Mert Özmen, Mert Caymaz, Cemal Şener, Turgay An, Halil İbrahim Cenik, Fatih Üge, Anıl Gir ve Erkan Kapar ilk on biri ile sahaya çıktı.
Fethiye' den bir otobüs taraftarında gittiği maçta Fethiyesporlu oyuncular ev sahibi takımın oyuncularına oranla daha güzel oyun sergilerken, karşılaşmanın 17. Dakikasında Anıl Gır'in ayağından gelen golle 1-0 galip geldi.
83 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR