FETHİYESPOR-B.B. BODRUMSPOR MAÇI, MUĞLATÜRKTV’DE

Tarihinde ilk kez TFF 2. Lige yükselen Bodrum Belediyesi Bodrumspor ile bu yıl kadrosunu büyük oranda değiştiren Fethiyespor, Muğla Atatürk Stadı’nda hazırlık maçına çıkıyor. Karşılaşma internet üzerinden yayına başlayan Muğlatürk TV’den 6 Ağustos Pazar Saat 18:00’dan itibaren canlı olarak yayınlanacak.

05 Ağustos 2017 Cumartesi 17:10 < FUTBOL
Bu yıl Muğla’yi 2. Lig’te temsil edecek olan iki takım, B.B. Belediyespor ile Fethiyespor, hazırlık maçına çıkarak eksiklerini tespit edecek. Üst üste kazandığı başarılarla 2. Lige kadar yükselen B.B.Bodrumspor ile Muğla’nın 2. Lig’deki bir başka takımı olan Fethiyespor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızı Grupta mücadele edecek olan B.B. Bodrumspor ile Beyaz Grupta mücadelede edecek Fethiyespor, Muğla Atatürk Stadında karşı karşıya gelecek ve maç internet üzerinden MuğlatürkTV’den canlı yayınlanacak.

6 Ağustos saat 18:00’da karşı karşıya gelecek olan iki takımın karşılaşması www.muglaturk.com, www.muglaturktv.com ile Muğlatürk’ün facebook, youtube ve feriskop gibi sosyal medya hesaplarında da eş zamanlı olarak yayınlanacak.
1247 defa okundu.
EtiketlerB.B.Bodrumspor Fethiyespor Bodrum haber fethiye haber muğla haber muğlaspor muğla atatürk stadı
YORUM EKLE
    YORUMLAR