FETHİYE VOLEYBOL SK TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Fethiye Voleybol SK Türkiye Finallerinde

06 Mayıs 2019 Pazartesi 13:52 < SPOR
2018-2019 voleybol sezonunda Küçük Erkekler kategorisinde Muğla il birinciliğini alan Fethiye Voleybol SK, Isparta/Eğridir’de düzenlenen bölge şampiyonasındada şampiyon olarak 22-29 Mayıs tarihlerinde Kocaeli’nde düzenlenecek olan Türkiye Finallerine gitmeye hak kazanmıştır.


Isparta/Eğridir’de düzenlenen bölge şampiyonasına Denizli, Isparta, Konya, Antalya ve Afyon il birincilerinin bulunduğu takımlarla mücadele eden Fethiye Voleybol SK gruptan başarıyla çıkarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır.

Bölge finallerinin ardından açıklamalarda bulunan Antrenör Mehmet ATCI il birinciliğini aldıklarında yaptığı açıklamayı hatırlatarak sırada bölge finallerinde başarılı olmak var demiştik, bunu gerçekleştirdik; şimdi sıra Türkiye finallerinde dedi. Başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlediklerini dile getiren Antrenör ATCI oyunculardan antrenörlere ve yönetim kuruluna kadar karşılıklı sevgi, saygı ve güvenle bu başarıya imza attıklarını dile getirdi. Her geçen gün daha büyük hedeflere koştuklarını, bunun için de çok çalıştıklarını dile getirdi.

Fethiye Voleybol SK Başkanı ve Baş antrenörü Mustafa KÜÇÜKAYDIN da tüm sporcuları ve teknik ekibi kutlayarak Türkiye şampiyonasında başarılar diledi. KÜÇÜKAYDIN her geçen gün yeni başarılara imza attıklarını, sürekli büyüyen ve başarıdan başarıya koşan bir kulüp olduklarını dile getirdi. Bu sezon 21 takımdan oluşan Midi Kızlar kategorisinde Final gurubuna kalmayı başardıklarını ve final gurubu maçlarında da çok başarılı maçlar oynadıklarını belirten KÜÇÜKAYDIN, Küçük Erkeklerin deneyim kazanmaları için katıldıkları Yıldızlar kategorisinde de il üçüncüsü olduklarını belirtti. Küçük Erkeklerde il şampiyonu olup, bölge finallerini de başarıyla geçerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandıklarınıdile getirdi. Kuruluşunun ikinci yılında bu başarıları elde eden kulübün daha büyük başarılara imza atacağına inandığını çünkü bunun için çok çalıştıklarını söyledi.

KÜÇÜKAYDIN, kulüp olarak deneyimli antrenör ekibiyle 6-16 yaş arası kız ve erkek sporcularla yaş ve seviye durumlarına göre antrenman planladıklarını; sporcunun durumuna göre bazen bireysel, bazen grup antrenmanı yaptıklarını dile getirdi. Voleybol için doğru adresin Fethiye Voleybol Gençlik ve Spor Kulübü olduğunu söyleyen KÜÇÜKAYDIN, kulüp olarak Muğla/Fethiye’yi Türkiye Finallerinde temsil edecek olmanın gururunu yaşadıklarını; hedeflerinin her kategoride iyi karakterli sporcularla, iyi mücadele eden, güzel voleybol oynayan takımlar ve bu bölgenin çocuklarıyla üst liglerde var olmak, olduğunu belirtti.

KÜÇÜKAYDIN, antrenör ekibimizden Mehmet ATCI , Vedat KOYUNCU ve yardımcı antrenör öğrencimiz İrem’i kutluyor , teşekkür ediyor ve başarılarımızın devamını diliyorum.  Bizlere destek olan herkese, tüm velilerimize, Fethiye  Belediye Başkanımız  Alim KARACA’ya çok teşekkür ediyoruz, dedi.
 
278 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR