FETHİYE GAZETECİLER DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI

Fethiye Gazeteciler Derneği 3. Olağan Genel Kurulu bugün yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimin ardından Mesut Bölük'ün başkan olduğu açıklandı

20 Ocak 2018 Cumartesi 17:27 < MEDYA
Fethiye Gazeteciler Derneği'nin 3. Olağan Genel Kurulu Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Divan Başkanlığını Akın Tezel'in yaptığı genel kurulda Divan Başkan Yardımcılığını Zafer Özdemir, Katiplikleri de Zekeriya Şahin ve Özgül Özdemir yaptı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan kurulda faaliyet raporu Seda Hürmüz Köktener tarafından genel kurula sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen raporda derneğin gelirinin 12 bin 424 TL, giderlerinin ise 12 bin 394 TL olduğu belirtildi.  2018 -2019 yıllarına ait tahmini bütçe Mesut Bölük tarafından kurula sunuldu. Sıdıka Zeybek Kölemen tarafından denetim kurulu raporunun okunmasının ardından genel kurul seçimlerine geçildi. Tek liste ile gidilen seçimde yeni yönetim belirlendi. 

yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu:  Mesut Bölük'ün başkan olarak açıklandığı yönetim Kurulu Asil üyeliğinde Sıdıka Kölemen, Hürmüz Seda Köktener, Murat Yalçın, Ersin Dal, Sedat Ünal, Serap Özdemir,Yönetim Kurulu Yedek listesinde Zekeriya Şahin, Sevinç Bölük, Esra Kapıcı, Işık Taban , Gökhan Ayyıldız, Emrullah Gök ve Recep Kaban, Denetleme Kurulu Asil listesinde ise Teslime Göksu Özdemir, Yasin Koç, Mustafa Küçükaydın.
1389 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR