EYLEM TAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNDE

Eylem Tan Teşekkür Ziyaretlerinde

28 Temmuz 2018 Cumartesi 14:08 < GÜNDEM
24  Haziran genel seçimlerinde  Ak Parti Muğla 5. sıra Milletvekili adayı olan Eylem Tan teşekkür ziyaretlerine başladı.  Fethiye'de biz dizi ziyaretlerde bulunan Tan sırası ile Fethiye Şoförler Odası, Fethiye Esnaf Odası, Fethiye Diş Hastanesini ziyaret etti.
 
 
Bu ziyaretleri sırasında Eylem Tan ve ekibine Ak Parti Fethiye İlçe kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halime Karagöz eşlik etti. Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar'ı ziyaretinde bir açıklama yapan Tan "  Haziran genel seçimlerinde milletvekili olarak seçilen arkadaşlarımız oldukça yoğun bir şekilde mecliste çalışıyorlar. Biz seçimler de ilk defa birlik olarak çalıştık sizlerinde bildiği gibi. Biz hem vekillerimiz için hemde Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan için teşekkür ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.  Şİmdi seçim öncesi ziyaret ederek oy istediğimiz kişiler ve kurumlara teşekkür ediyoruz.  Ben aday adayı olduğumda da seçim çalışmalarıma fethiye'den başlamıştım. Şimdi teşekkür ziyaretlerine de Fethiye'den başlıyorum" dedi.  Öte yandan Eylem Tan teşekkür ziyareti için "Muğla'nın tüm ilçelerini tek tek dolaşacağım"dedi.

Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar ise "Eylem hanımın teşekkür ziyaretine gelmesi bizleri onurlandırdı. Kendilerine bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum"dedi.
Ak Parti Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı  Ayşe Çiftçi ise yaptığı açıklamada " Ben öncelikle Eylem hanıma bu ziyaretleri için teşekkür ediyorum . Bunun yanında Şaban bey'e de bizi kabul ettiği için teşekkür ediyorum.  Seçim geçti Başkanımız Recep Tayyim Erdoğan kazandı, Türkiye kazandı ve bizim içinde Fethiye kazandı.  Biz seçim öncesi oy istemek için geldiğimiz  kurum ve kuruluşları seçim sonrası teşekkür etmeyi de bir borç biliyoruz"dedi.
 
 
1273 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...