Anasayfa » fethiye belediyesi etiketli haberler
Behçet Saatcı “Tren kaçtı, çirkinleşmeyin!”
Behçet Saatcı “Tren kaçtı, çirkinleşmeyin!”
BELEDİYEDE TAŞERON İŞÇİ KADROSU SINAVLARI BAŞLADI
Fethiye Belediye personelinin 696 sayılı KHK ile taşeron işçilerin kadroya alınmaları ile ilgili sınavlar başladı.
YEŞİLÜZÜMLÜ DASTARHANE'Sİ HİZMETE GİRDİ
Fethiye Belediyesi’nin Yeşilüzümlü’de yaptığı Dastarhane binası hizmete başladı. Yenilenen tezgah sistemi ile birlikte eğitim öncesi, projeyi destekleyen Fethiye Evi Gönüllü Kurucusu Nesrin Saatcı ve Dastarhane Müdürü Emel Asyalı, kursa katılmak ve Dastarhane hakkında bilgi almak isteyen kadınlara, Dastarhane Projesinin hakkında bilgiler aktardı.
BAŞKAN SAATCI, MAKAMINI KADINLARA BIRAKTI
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, her yıl geleneksel hale getirdiği, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle başkanlık makamını ve görevini kadın meclis üyesine Nalan Nurhat’a bıraktı. Vekil Nalan Nurhat, çalışan tüm kadın personele hediye takdim etti.
PROJE TAMAM, ÇALIŞMA 2018'DE BAŞLIYOR
Fethiye Belediyesi, şehir manzarasının en güzel seyredildiği noktalardan biri olan Debboy Mevkiinde, hizmete sokacağı Nikah ve Konferans Salonu için çalışmalara başladı. 5 bin 400 m² alana yapılacak çalışmanın proje aşamasının tamamlandığı, 2018'de de yapımına geçileceği belirtildi.
FETHİYE'YE 18 MİLYONLUK REKREASYON ALANI
Fethiye Belediyesi bölgenin en büyük parkını, 3. Etap Sahil Bandı’nın devamıyla Kuş Cenneti arasındaki alana yapıyor. 68 bin m² alanda yapılacak olan rekreasyon alanında çalışmalar başladı. 2018 yılı sonunda bitmesi beklenen dev proje yaklaşık 18 milyon TL’ye mal olacak.başladı. 2018 yılı sonunda bitmesi beklenen dev proje yaklaşık 18 milyon TL’ye mal olacak
FETHİYE ZABITASINDAN BAYRAM DENETİMİ
Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesi kurban pazarında ve semt pazarlarında denetim yaptı.
BELEDİYE ŞOFÖRÜ HAYAT KURTARDI
Fethiye’de Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüste kalp krizi geçiren vatandaş, şoför tarafından hastaneye yetiştirilerek kurtarıldı
MAHKEME KARARI VERDİ
Fethiye Belediyesi tarafından yapılan açıklamada parkomata ara verilmiştir denildi..