Reklam 6 saniye içinde kapanacak. Reklamı geçmek için tıklayın.
Anasayfa » Egitim
TOBB’DAN MUĞLA’YA FEN LİSESİ
TOBB’un ‘81 İlde 81 Eğitim Kurumu’ Projesi kapsamında Muğla’da hayata geçirilmesi planlanan TOBB Muğla Fen Lisesi Temel Atma Töreni, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.
ODABAŞ AİLESİNDEN KURAN KURSUNA BAĞIŞ
Akçaova Hafızlık Kur'an Kursu inşaatında kullanılmak üzere merhum Nabi Odabaş adına bağış yapan eşi Gülsevim Odabaş ile Menteşe Müftüsü ve aynı zamanda TDV Menteşe Şube Başkanı Aslan Çıtır, Kaymakam Caner Yıldız'ın himayesinde bağış protokolü imzaladı.
AVRUPA TEKNOLOJİ ÖĞRENCİLERİ MARMARİS’TE
33 ülkeden 95 üniversitede aktif olarak, öğrencilerin farklı kültürler ve toplumları anlayabilecek bir düşünce yapısı kurmalarına yardım eden BEST (Board of European Students of Technology/Avrupa Teknoloji Öğrencileri Topluluğu) yaz kampı için Marmaris’i tercih etti.
15 TEMMUZ’U “GENÇLER ASLA UNUTMAZ”
Türkiye Gençlik Vakfı Muğla İl Temsilciliği, ‘Gençler Asla Unutmaz’ projesi kapsamında gençleri Ankara’da 15 Temmuz darbe girişiminin izlerini taşıyan alanları gezdirdi.
MİLAS'TA DEPREM EĞİTİMİ
Son günlerde depremi daha çok hayatlarında hisseden Milaslılar'a ‘Güvenli Yaşam Eğitimleri’ konulu bir eğitim verildi.
SERVİS ARAÇLARININ FİYAT TARİFESİ BELİRLENDİ
Muğla İli Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) Ağustos ayında gerçekleşen toplantısında 2017-2018 eğitim öğretim döneminde uygulanacak okul servis aracı fiyat tarifesinde düzenleme yapıldı.
FETHİYELİ SAZ USTASI BU KEZ BÜYÜKÇEKMECE'DE
Unutulmaya yüz tutmuş pek çok müzik aletinin üretimini yapan Fethiyeli saz ustası Yusuf Aykurt, Şile'den sonra Büyükçekmece'de bu yıl 18.'cisi düzenlenen Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali'nde eserlerini sergiledi
YENİ ÖĞRENCİLER FETHİYE'DE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye Sağlık Bilimleri Fakültesini kazanan öğrenciler, kayıt yaptırmak için geldikleri Fethiye’de çiçekler ile karşılandı.
GÜMÜŞ: “ÖĞRENCİLERİMİZ ARTIK BİZİM EVLADIMIZDIR”
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaya gelen öğrenciler ve aileleri Otobüs Terminalinde Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ve Muğla protokolü tarafından karşılandılar. Öğrenciler ve ailelerini güllerle karşılayan Başkan Gümüş, “Öğrenci kardeşlerimiz artık bizim evladımızdır” dedi.
MİLAS'TA İNŞAAT SEKTÖRÜNDE EĞİTİM ATAĞI
İnşaat, metal, makine ve asansör ana sektörlerinde 19 ulusal yeterlilikte sınav ve belgelendirme hizmeti veren TOBB, MEYBEM - MİTSO işbirliğinde 15, 16, 17 Ağustos'ta sınav düzenleniyor.
23°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 04:55
Güneş 06:23
Öğle 13:16
İkindi 16:57
Akşam 19:57
Yatsı 21:18
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4810     EURO 4.1079     IMKB 108953     ALTIN 144,354