Anasayfa » Egitim
ZARLAR EĞİTİM İÇİN ATILDI
Marmaris'te, geliri eğitim yararına kullanılan "Altın Zar Tavla Turnuvası"nın 26.'sı tamamlandı. Turnuvada birinciliği ve ‘altın zar’ ödülünü Akın Aman kazandı.
ORTACA’DA UZLAŞTIRMACI EĞİTİMİ
Muğla'nın Ortaca ilçesinde “Uzlaştırmacı Eğitimi” kursu gerçekleştirildi.
BİMER PERSONELİNE EĞİTİM VERİLDİ
Muğla Valiliği’nce Vali Özer Türk Toplantı Salonunda, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kaymakamlıklar, Valilik iç birimleri, İl Müdürlükleri ve Belediye Başkanlıklarında görev yapan BİMER sisteminden sorumlu Müdür Yardımcısı/Şube Müdürü/Birim Müdürleri ile BİMER koordinatör ve kullanıcılarına eğitim verildi.
DENİB’DEN BİR REKOR DAHA!
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından kasım ayı ihracat rakamları açıklandı. Ağustos ayında 224 milyon USD’lik ihracatla tüm zamanların rekorunu kıran Denizli İhracatçılar Birliği, kasım ayında gerçekleştirilen ve bir önceki seneye kıyasla yüzde 20 artarak 230 milyon USD’yi geçen ihracatıyla yeni bir rekora imza atmış oldu.
FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ BODRUM’DA
Bodrum’da bu yıl eğitim ve öğretim hayatına başlayan FİDOL anaokulu Finlandiya eğitim sistemini Bodrum’a getirdi. Konuyla ilgili gerçekleştirilen tanıtım toplantısına çok sayıda velinin ve eğitimcinin katılımıyla gerçekleştirildi.
SERTİFİKALI BİLİRKİŞİLER BELGELERİNİ ALDI
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde ilk defa düzenlenen ‘Bilirkişilik Temel Eğitimi’ni tamamlayan 24 kursiyer sertifikalarını aldı.
BELEDİYE FEN LİSESİ’NDEN BÜYÜK BAŞARI!
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın Fethiye’ye kazandırdığı Belediye Fen Lisesi, 2016-2017 eğitim öğretim yılını LYS puan türlerine göre, Matematik – Fen, Türkçe – Matematik, Türkçe – Sosyal dallarının hepsinde hem ilçe hem de ilçe birinci oldular.
KIŞ DÖNEMİ KURSLARINA YOĞUN İLGİ
Milas Belediyesi tarafından açılan İngilizce,Resim ve Karikatür kursları devam ediyor.
ZARLAR EĞİTİM İÇİN ATILIYOR
Marmaris'te, geliri eğitim yararına kullanılan “Altın Zar Tavla Turnuvası”nın 26.’sı başladı.
ENGELLİ MEMUR ADAYLARI İÇİN EKPSS KURSLARI AÇILIYOR
TURGED Türkiye Görme Engelliler Derneği ve TURKESK Turkuaz Engelliler Eğitim Sanat ve Spor Kulübü Derneği engelli memur adaylarına EKPSS kurslarının açılması için eğitim seferberliği başlatıyor.
18°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 06:38
Güneş 08:05
Öğle 13:08
İkindi 15:36
Akşam 17:58
Yatsı 19:19     Aktif Anket Yok...


DÖVİZ KURLARI
USD 3.8619     EURO 4.5582     IMKB 109717     ALTIN 156,663