Anasayfa » Egitim
Milli Eğitim Müdürü Kariyer Günlerinde Öğrencilerle Buluştu
Muğla’nın Milas ilçesinde Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, öğrencilerle “Kariyer Günleri”nde bir araya geldi. Bal öğrencilere, eğitim alanında yönetici olmak için neler yapmaları gerektiği ve çalışma alanları hakkında bilgi aktardı.
MİNİKLERE UYGULAMALI ÇEVRE EĞİTİMİ
Marmaris Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner ve Park ve Bahçeler Müdürü Ali Erdil, Anasınıfı'nda uygulamalı çevre eğitimi verdi.
BİLGİFEN BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
Bilgifen Etüt Eğitim Merkezi TEOG sınavında başarılı olan öğrencilerini telefon ve tablet ile ödüllendirdi.
MİLAS'TA ÖĞRENCİLER SORUNLARINI DİLE GETİRDİ
Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği bilgilendirme ve istişare toplantısına katılan ilçedeki okulların öğrenci meclisi başkanları ve okul temsilcileri, kendilerini ifade ederek okullarında gözlemledikleri sorunları aktardılar.
SÜPER BEYİNLERE YER ARANIYOR
Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde eğitim veren ve TOKİ Şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz Okulu binasında eğitimlerini sürdüren Muğla Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) öğrencileri için kalıcı bir bina aranıyor.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN OKULLARA 'NOEL' UYARISI
Muğla'nın Marmaris İlçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü okullarda öğrencilerden noel kutlamaları için 50'şer lira para toplanmasına tepki göstererek okullara yazılı uyarı gönderdi. Sosyal medyada paylaşılan uyarı yazısına hakaret ve küfür edilmesi üzerine kadın müdürün resmi evrakı sosyal medyada paylaşanlar hakkında suç duyurusunda bulanacağı öğrenildi.
BİLGİFEN ŞİMDİ DE SEYDİKEMER'E ŞUBE AÇIYOR
Fethiye ve Ortaca’dan sonra 3. şubesini Seydikemer’e açacak olan Bilgifen Etüt Eğitim Merkezi geleceğin nesillerini yetiştirmeye devam ediyor. Çok yönlü ve üretken bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Bilgifen Etüt Eğitim Merkezi şube sayısını arttırmayı amaçlıyor.
DATÇA'DA ÖĞRENCİLER GELECEKLERİNE YÖN VERDİ
Datça’da 12. sınıf öğrencileri YGS önce moral depoladı
ÇOCUKLARA HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR
Muğla'nın Fethiye ilçesinde "Herşey sevgiyle başlar" projesiyle ilk ve ortaokul öğrencilerine sokak hayvanlarını koruma bilinci anlatıldı.
MİLAS BELEDİYESİ'NDEN İNGİLİZCE KURSU
Gençlerin ve çocukların faydalanması için yıl boyunca yapılan kurslardan biri olan İngilizce kursu Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesinde devam ediyor.
30°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 03:53
Güneş 05:40
Öğle 13:16
İkindi 17:06
Akşam 20:38
Yatsı 22:17
DÖVİZ KURLARI
USD 3.5028     EURO 3.9236     IMKB 99639     ALTIN 141,794