DEV PROJEDE İMZALAR ATILDI

Orka Hotels, Orka Homes, Simtronic gibi dev firmaları bünyesinde barındıran Edelstaal Group ile İngiliz J&S Leisures ORKA World arasında Tema Parkı projesi için imzalar atıldı.

11 Ocak 2017 Çarşamba 18:39 < TURİZM

HOLLANDA merkezli uluslararası Edelstaal Group, Türkiye’ye yabancı yatırımcı çekmeye devam ediyor.

Orka Hotels, Orka Homes, Simtronic gibi dev firmaları bünyesinde barındıran Edelstaal Group ile İngiliz J&S Leisures ORKA World arasında  Tema Parkı projesi için imzalar atıldı.

Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı’nda bir araya gelen J&S Leisures firmasından Lee Edward Grant ile ORKA Hotels Genel Müdürü Ercan Torunoğulları, inşasına Fethiye’de bu yıl başlanacak olan ORKA World  Tema Parkı’nın bölge turizmine çok önemli katkı sağlayacağını kaydettiler.

orka12

Edelstaal Group Yönetim Kurulu üyesi ve ORKA Hotels Genel Müdürü Ercan Torunoğulları, holding olarak yalnızca Hollanda’da değil, Türkiye’de de büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye’ye yatırım çağrısı üzerine biz de hareket geçtik. Yabancı yatırımcıları ülkemize çekmek konusunda misyon üstlendik. Yeni yabancı yatırımcıların Türkiye’ye yatırım yapmaları için bir dizi görüşmelerimiz sürüyor. Bazı yabancı yatırımcılarla da anlaşmaya vardık ve bunları önümdeki günlerde birer birer açıklayacağız. Ülkemiz açısından çok güzel şeyler olacak. Yeni yabancı yatırımcıları ülkemize çekmek konusunda yoğun çaba içindeyiz. Biz Edelstaal Group olarak ülkemize yatırım yapmaya devam ettiğimiz gibi, yabancı yatırımcıları da Türkiye’ye yönlendiriyoruz. Birçok ülkeden dev firmalar ile ortaklığımız ve ortak yatırımlarımız var” diye konuştu.

orka11

Tema parkının yanında lüks bir otelin de inşa edileceğini ifade eden Ercan Torunoğulları, bu konseptin Fethiye turizmi için de ayrı bir önem taşıyacağını belirtti.

3588 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
21°MUĞLA
MUĞLA ⇓
İmsak 05:44
Güneş 07:04
Öğle 13:20
İkindi 16:44
Akşam 19:25
Yatsı 20:40     Aktif Anket Yok...


DÖVİZ KURLARI
USD 3.9363     EURO 4.8305     IMKB 117405     ALTIN 166,503