MUĞLASPOR'DA CEM CAMBAZ DÖNEMİ

Spor Toto 3. lig 3. Grupta mücadele eden Muğlaspor’da yeni teknik direktör olarak Bodrumspor eski teknik direktörü İsmail Cem Cambaz ile anlaştı. 11 Kasım 2016 Cuma 11:47


Ligde üst üste aldığı beraberlik ve mağlubiyetler sonrası teknik direktör değişikliğine giden Muğlaspor’da yeni hoca İsmail Cem Cambaz oldu. Yeşil-Beyazlıların yeni teknik patronu ile yönetim kurulu sözleşme imzaladı. Teknik direktör Cambaz’ın yardımcı Antrenörlüğünü Muğlaspor’un eski takım kaptanı Fatih Aslan yaparken, kaleci Antrenörlüğünü de Sabri Yıldıran yapacak. 
Muğlaspor tesislerinde yapılan imza töreni sonrası konuşan İsmail Cem Cambaz, “Ekibimdeki arkadaşlar Muğlaspor ruhunu bilen, Muğlaspor’da daha önce görev yapmış ve Muğlaspor formasını başarı ile taşımış arkadaşlar. Muğlaspor bizim yabancımız değil, zaten biz de Muğlalıyız. Daha önce Bodrumspor’da görev yaptım. Muğlaspor ve Muğla gerçekten bir futbol kültürü olan bir şehir. Muğlaspor’un daha iyi yerlere gelmesi için ekibim ile birlikte mücadele vereceğiz. Geçen sene yıllardır özlemini çektiği profesyonel lige çıktı, bu sene de hedefleri doğrultusunda ilerleyecek. Biz kader birliği yaparak Muğlaspor’u tercih ettik. Bugünden itibaren Muğlaspor’un başarısı için çalışmaya başlayacağız” dedi.