BULUT, BELEDİYE PERSONELİNİ ZİYARET ETTİ

NAGİHAN BULUT, BELEDİYE PERSONELİNİ ZİYARET ETTİ 14 Mart 2019 Perşembe 07:37


İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut, Fethiye Belediyesi personelini ziyaret etti. Fethiye Belediyesinin işinde uzman ekiplere sahip olduğunun altını çizen Bulut, “Göreve geldiğimizde birlikte çok güzel işler yapacağımıza eminim” dedi.

İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut ve meclis üyesi adayları, 13 Mart Çarşamba günü Fethiye Belediyesi personelini ziyaret etti. Bulut’a ziyaretlerinde Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ve meclis üyesi adayları eşlik etti. İlk olarak Fethiye Belediyesi ana hizmet binasını ziyaret eden Bulut, Belediye Başkan Vekili Alaattin Yıldırım ve Başkan Yardımcıları Mehmet Yılmaz Cesur ve Güzide Özkaya, Meclis Üyesi Nurkaya Gündoğdu ve belediye personeli ile bir araya geldi. Ardından Nagihan Bultu, Temizlik Atölyesi, Zabıta Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Çatalarık Şantiyesini ziyaret etti.

Fethiye Belediyesinin uzman kadrolara sahip olduğunu kaydeden Nagihan Bulut, “Fethiye Belediyesinin işinde uzman, yerleşmiş kadroları var. Kalifiye eleman istihdamı çok iyi ve doğru. Bizim için önemli olan işlerin iyi bir şekilde yapılıyor, vatandaşa hizmetin aksatılmadan ulaştırılıyor olması. Bizde liyakat esastır. O nedenle burada işi bilen eleman bizim için çok önemli” diye konuştu.