KADINLARA ÖZEL HAMAM AÇILIYOR

Muğla’da ilk olma özelliği taşıyan kadınlara özel hamam 6 Ekim cumartesi 14.00 gerçekleşecek açılış töreni ile hizmete giriyor. 05 Ekim 2018 Cuma 17:59


Muğla’da ilk olma özelliği taşıyan kadınlara özel hamam 6 Ekim cumartesi 14.00 gerçekleşecek açılış töreni ile hizmete giriyor.

Mihirmah Hatun Bayanlar Hamamı işletme müdürü Zehra Tandoğan gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada “Fethiye’nin en büyük eksikliğini tamamlamak üzere açıldı. Fethiye’de kadınlara özel sadece kadınların gidebileceği bir hamam spa merkezi yoktu. Bu kadar güzel bir belde de bu kadar mükemmel bir yerde kadınlara özel bir yerin olmaması hakikatten şaşırtıcı. Fakat girişimci işadamı Ali Yanık sağ olsun, bu konuda ön ayak oldu ve bu güzel tesisi açtı.

Tesisimizde, tamamen bayanlardan oluşan bir personel kadrosu var. Kapıdaki güvenliğimizden içerideki kuaförümüze kadar bayanlardan oluşuyor. Gerçekten bu işi iyi bilen işinin erbabı ciddiyeti olan insanlarla çalışıyoruz.
 Amacımız, Fethiye’nin güzel kadınlarına kendilerini hoş hissettirmek. Şuraya geldiklerinde kendilerini özel hissetmelerini sağlamak. Kadınlara özel bir hamam olmaması büyük bir sıkıntıydı. Bizler de gidemiyorduk.  Hamam, bizim bir kültürümüz, bu kültürün yaşatılması için biz buradayız. Fethiyeli hanımları bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Tüm kadınların davetli olduğu açılış töreni Muğlatürk TV  ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.