CHP FETHİYE'DE "ADAY" SORUNU

CHP FETHİYE'DE "ADAY" SORUNU

08 Ocak 2019 Salı 17:48 < SİYASET
CHP Fethiye Belediye Başkan aday adayı Alim Karaca, sosyal medya hesabından CHP'nin Fethiye'de aday çıkaracağını duyurdu.
 
Fethiye'de aralarında CHP Fethiye Belediye Başkan aday adayı Keramettin Yılmaz, Belediye meclis üyesi 4 kişinin de bulunduğu 405 istifanın ardından CHP'de belediye başkan adaylığı sorunu devam ediyor. Yılmaz ve beraberindekilerin istifasının ardından CHP Fethiye Belediye Başkan aday adayı Alim Karaca, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Karaca, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
"Cumhuriyet Halk Partisi Kuvayı milliye ruhu taşıyan,Emperyalizme karşı koyan Türk milletin kurduğu bir partidir. Kökü Cumhuriyet'in kuruluşuna dayanan Cumhuriyet Halk Partisi 15 Ocak 2019 Salı günü Fethiye başta olmak üzere Muğla'nın ilçelerinde aday çıkaracak ve seçimi kazanacaktır. 31 Mart seçimlerinin parti yoldaşlarımıza bahar olması dileğimle saygılar sunuyorum."
Öte yandan, Karaca'nın paylaşımının altına çok sayıda vatandaşın yorum yaptığı gözlendi. Karaca'nın "İYİ Parti Bodrum ve Dalaman'da ittifaka uymadığı için Fethiye'de de ittifak olmayacak" yorumu da dikkati çekti.

 
1683 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR     Aktif Anket Yok...