CHP FETHİYE İLÇE TEŞKİLATINDAN EKREM İMAMOĞLU’NA DESTEK

CHP Fethiye İlçe Teşkilatından Ekrem İmamoğlu’na destek

28 Mayıs 2019 Salı 16:39 < SİYASET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Teşkilatı, Millet İttifakı’nın İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla resim kolaj sergisi düzenledi. 

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi (FBÖOKM) önünde CHP Fethiye İlçe Başkanlığı tarafından resim sergisi düzenlendi. Millet İttifakı’nın İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla düzenlenen sergide CHP’liler üzerinde ‘Her Şey Çok Güzel Olacak. İstanbul’u Seviyorum’, ‘16 Milyon İstanbullu Başkanına Sahip Çık’, ‘İstanbul Rant İçin Değil, Halk İçin Ekrem İmamoğlu’ yazılı pankart ve afişler taşıdılar. CHP Fethiye İlçe Teşkilatının resim kolaj sergili desteğine Fethiye’deki bazı Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve üyeleri de destek verdi.  

CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, “31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimlerde, İstanbul seçimler ne yazık ki Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından ‘hukuka uygun olmayan’ gerekçeler üretilmek suretiyle iptal edildi. Bu noktada 23 Haziran’da İstanbul’da yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi gerçekleşecek. Bizlerde CHP Fethiye İlçe Örgütü ve örgütümüzün bir kolu olan Kadın Kollarımız ile birlikte Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezinde CHP’nin İstanbul Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na destek olmak ve Fethiye resimlerinden oluşan resim kolaj çalışması ile tüm Fethiyelileri Ekrem İmamoğlu’na destek vermeye çağırıyorum” dedi.
147 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR