CHP DELEGESİ MUHTAR İSTİFA EDİP AKPARTİ'YE GEÇTİ

Bugüne kadar hiç bir sağ partiye oy vermediğini söyleyen, CHP delegesi İnlice Muhtarı Salih Kundakçı, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bugüne kadar kendilerine sahip çıkmadığını belirterek istifa etti.

31 Ocak 2018 Çarşamba 15:53 < SİYASET
Bugüne kadar hiç bir sağ partiye oy vermediğini söyleyen, CHP delegesi İnlice Muhtarı Salih Kundakçı, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bugüne kadar kendilerine sahip çıkmadığını belirterek istifa etti. Ardından Ak Parti’ye katıldı.

Kundakçı ‘’Osman Gürün milletvekillerinin, il ve ilçe yönetiminin üstünde diktatör gibi davranıyor’’ dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla Ziyaretinde, Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ilgili sıkıntılarını dile getiren, CHP delegesi İnlice Muhtarı Salih Kundakçı partisinden istifa ederek Ak Parti’ye katıldı.

Muğla’nın Büyükşehir olması ve CHP’li Osman Gürün’ün Başkan olarak seçilmesinin ardından, hizmet konusunda büyük sıkıntılar yaşadıklarını belirten muhtar Kundakçı; ‘’Biz bugüne kadar sorunlarımızı iletmek için, milletvekillerimize, il yönetimine, ilçe yönetimine kime gittiysek bizi dinleyen olmadı’’ dedi.

Son olarak Fethiye Muhtarlar Derneği olarak Osman Gürün’ü ziyaretini anlatan Salih Kundakçı ‘’Bütün muhtarlar sorunlarını dile getirdi. Bana sıra geldiğinde benzer sorunları dile getirdim. görevimle ilgili sorunda var. Şimdi mi konuşayım sonra randevu verecekmisiniz  dedim. Bu konular dışında hiçbirşey konuşamazsın, randevu da vermem diye Osman Gürün söyledi. Bende partimden istifa ettim. Ak Parti’ye kayıt oldum. Bundan sonra da Ak Parti’tedeyim’’ ifadelerini kullandı.

Osman Gürün milletvekillerinin, il yönetiminin, ilçe yönetiminin üstünde bir diktatör olduğunu belirten Kundakçı ‘’ İnlice’de Ak Parti için çalışmalar yapacağını’’ açıkladı.
6850 defa okundu.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • Ramazan Deveci - 02 Şubat 2018 Cuma 21:23
  Bu karar çok geç kalınmış bi karardı zaten çok daha önce değiştirmeliydi muhtarımız...
 • beşkaza - 01 Şubat 2018 Perşembe 13:52
  valla hiç lazım değil ne yaparsan kendine yaparsın.......
 • İbrahim Caner - 01 Şubat 2018 Perşembe 12:55
  Osman Gürün ilçelerden özellikle sahil kesiminden dunyanin haracını aliyor. Hizmet sıfır. Yazik Muğla böyle kifayetsiz kişilere kalmamalı.     Aktif Anket Yok...