Anasayfa » Bilgi - Blog
KNIDOS
Knidos önce bugünkü Datça ilçe merkezinin 1.5 km kuzeydoğusunda Dalacak burnu üzerindeki Burgaz mevkiinde kurulmuştu. Sonra Yarımadanın batı ucundaki Tekir Burnu üzerine taşındı.
BODRUM KALESİ
Bodrum'un simgesi haline gelmiş ve bugün "Sualtı Arkeoloji Müzesi" olarak kullanılan kale.
Çocuklar neden yalan söyler?
Çocuk-Ergen Terapisti Uzman Psikolog Merve Demir, yetişkinler gibi çocukların da zaman zaman yalan söyleyebileceğini belirterek, “Anne ve babalar çocuklarının yalanları karşısında genellikle paniğe kapılırlar. Ancak, 7 yaşından önce çocuğun yalan söylemesi konusunda endişe etmeye gerek yoktur. Küçük çocuklardaki yalan söyleme davranışı, aslında çocuğun zihinsel gelişimi ile ilgilidir” dedi.
WhatsApp'ta büyük tehlike!
Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp uzun süredir beklenen özellik geldi. Ancak bakın ne tehlikeler barındırıyor
SAYISAL LOTODA HANGİ İLÇEYE NE KADAR İKRAMİYE ÇIKTI?
En çok çıkan numaralar.. Muğla'nın ilçelerine ne kadar ikramiye çıktı.. Okumak için tıkla
İNSTAGRAMDA CANLI YAYIN PEŞİNDE
Popüler sosyal medya uygulaması Instagram platforma yeni bir özellik eklemek için kolları sıvadı
HAVUCU KALIN DOĞRAYIN
Kış ayları başlayınca hastalıklarında kapıyı çaldığını ve vazgeçilmez ilaçların sebze ve meyveler olduğunu belirten Uzman Diyetisyen Pınar Kural Enç, sebzelerden havucun kalın doğrandığı zaman vitamininin kaybolmadığını söyledi.
AYDEM'E İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Enerji sektörünün önde gelen aktörlerinden olan AYDEM AŞ, iş başvurularını internet üzerinden kabul etmektedir. Başvuru yapabilirsiniz..
SIĞLA YAĞI NEDİR ?
Sığla Yağı nedir ? Sığla yağı faydaları nelerdir ? Sığla Yağı özellikleri, Sığla Yağı fiyatları, sığla yağı nerede bulunur? gibi soruların cevapları
FETULLAH GÜLEN KİMDİR ?
FETÖ Lideri Fetullah Gülen kimdir ?