BAŞKANLAR İSTANBUL'DA TOPLANDI

Başkanlar İstanbul'da Toplandı

21 Haziran 2019 Cuma 13:52 < SİYASET
AK Partili Muğla ilçe Belediye başkanları 23 Haziranda gerçekleşecek  İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri kapsamında çalışmalarda bulunmak için İstanbul’a gitti.35 yıldır İstanbul’da yaşayan Muğlalı iş adamı Nail Çamcı daveti ile AK Partili Muğla İlçe Belediye Başkanlarını İstanbul’da ağırladı.


Nail Çamcı’nın İstanbul Merter’de verdiği davete Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz katıldı.23 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimler hakkında Muğla Türk Tv ekranlarında değerlendirmede bulunan  Nail Çamlı, "Aslen Muğla Yatağan'lıyım.1983 yılında İstanbul'a Üniversite eğitimim  için gelim ve bir daha da geri dönemedim. Siyasete pek uzak olmayan birisiyim. Ben farklı farklı siyasi partilerde bir dönem ilçe belediye, bir dönemde Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği görevinde bulundum. Bana göre bu seçim çok farklı ve çok önemli bir seçim. İstanbul 1994 yılından bu yana AK Partinin veya AK Parti düşüncesinde olan siyasilerin yönetiminde olan bir şehir. Yani tamamen sağ duyulu, milliyetçi muhafazakar insanların yönettiği bir şehir. Bizler daha öncesinde burada CHP'nin yönettiğini de çok iyi biliyoruz. Onların dönemlerinde İstanbul, çöp dağlarından ve susuzluktan geçilmiyordu. İşte bu sıkıntılardan dolayı halkımız şimdiye kadar kararını sağ duyulu kişilerden yana kullanmıştı. Bu seçim çok kritik bir seçim olacak. Sokakta hangi vatandaş ile konuşsak, Binali Yıldırım beyin seçimi kazanacağı taktirde endişesi olmadığını söylüyor.İstanbul vergisel boyutta, gelir boyutunda ve araç parkı yönünde her şeyiyle tüm memlekete hizmet eden bir şehir. İstanbul da ciddi manada hizmeti biz bu partide gördük. Caddelerimizin ve sokaklarımızın temizliği, ulaşım, tünel ve köprüler hepsi bu parti döneminde gerçekleşti" diye konuştu.

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ise, "Bu seçimden zaferle ayrılacağımız düşüncesindeyim. başarmanın yarısı inanmaktır.  Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.
 
140 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR