BAŞKAN KARACA’YA ANLAMLI ZİYARET

Başkan Karaca’ya Anlamlı Ziyaret

10 Mayıs 2019 Cuma 17:27 < SİYASET
Fenerbahçe Derneği’nden Başkan Karaca’ya Anlamlı Ziyaret
 
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
 
Fethiye Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cihan Ünal ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti. Fenerbahçe atkısı ve rozeti Başkan Karaca’ya hediye edilirken, aynı zamanda derneğe kaydı da yapıldı. Dernek Başkanı Ünal, Başkan Karaca’nın çalışmalarında kendilerine düşen bir iş olduğu taktirde her zaman beraber çalışacaklarını ifade etti.
 
Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve üniversite okuduğu yıllarda Fenerbahçe’nin Kadıköy’deki tüm maçlarını izlediğini ifade eden Başkan Karaca, “Fenerbahçe Derneği’ne üye olmaktan büyük mutluluk duydum. İyi bir Fenerbahçeliyim. Kurbağalıdere’nin yanında Rıdvan’larla, Selçuk Yula’lar ile birlikte büyüdüm. Bu yıl maalesef ki çok üzgünüz. Kötü bir sezon geçirdik. Ancak Ali Koç iyi bir başkan. Önümüzdeki yıllarda Fenerbahçe’nin toplanacağını inanıyorum. Fenerbahçe eski günlerine geri dönecek” dedi. Ünal ise, Başkan Karaca’ya hayırlı olsun dileklerini sundu.
 
KARACA’YA İLGİ BÜYÜK OLDU
Başkan Karaca’ya gün içerisinde Jimnastik Atlama Grubu ile Kanal Avrupa’da ziyarette bulundu. Başkan Karaca, Kanal Avrupa kanalına değerlendirmelerde bulundu.Karaca’ya, Fethiye İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Mustafa Ertan ve beraberinde üyeleri de ziyaret gerçekleştirdi.
Fethiye Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Nursel Özdemir, Özel Saygın, Özel Başaran Rehabilitasyon Merkezleri, Fethiye Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği, Fethiye Türkiye Sakatlar Derneği Şubesi, Son Atılım Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, aileleri ve kurum sorumluları Başkan Karaca’ya ziyarette bulundu. Karaca gelen misafirlerine karanfil dağıttı.
 
GALATASARAY TARAFTARLAR DERNEĞİ DE ZİYARET ETTİ
Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkan ve yönetim kurulu da, Başkan Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi ortamda geçen ziyarette Karaca’ya sarı kırmızı çiçek takdimi yapıldı. Karaca misafirlerini makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
 
156 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR