BASIN BAYRAMIMIZI KUTLADILAR

BASIN BAYRAMIMIZI KUTLADILAR

23 Temmuz 2018 Pazartesi 17:31 < MEDYA
BASIN BAYRAMIMIZI KUTLADILAR
 
24 Temmuz Basında Sansürün Kaldırılışının 110. yıl dönümü nedeniyle Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Muğla Türk  İnternet Televizyonu ve  Gözde Gazetesini bünyesinde barındıran Su Basın Yayın'ı ziyaret etti. Gözde Gazetesi İmtiyaz sahibi Serap Ülkü Özdemir ve Gözde Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sıdıka Zeybek Kölemen tarafından karşılanan, Ak Parti Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çiftçi ve ilçe teşkilatı üyeleri çiçek sunarak çalışanların basın bayramını kutladılar.
 
 
Gerçekleşen ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Ayşe Çiftçi " 24 Temmuz Basında Sansürün Kaldırılışının 110. yıl dönümü nedeniyle Muğla Türk ailesine ziyarete geldik. Kendilerinin gazeteciler günü kutluyorum. Kendileri ile şimdiye kadar olduğu gibi şimden sonra da birlikte çalışacağız. Kendilerine Misafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Fethiye Ak Parti  İlçe teşkilatı olarak başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

Gözde Gazetesi Yaz İşleri Müdürü Sıdıka Zeybek Kölemen ise yaptığı açıklamada "24 Temmuz Basın Bayramı nedeni ile öncelikle tüm basın çalışanı arkadaşlarımın basın bayramını kutluyorum. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Ak Parti İlçe teşkilatına teşekkür ediyorum. Biz fethiye'de basın olarak yıllardan buyana hep anı çizgide fethiye'ye ve bize yakışır şekilde habercilik anlayışımızı sürdürmeye çalışıyoruz. İlişkilerimizi güzel ve samimi tutuyoruz, çünkü fethiye'de yaşıyoruz. Fethiye bizim için çok önemli.  Bu anlamada nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum"dedi.
      
956 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR