AYKIRI BAŞKAN BEHÇET SAATCI'YA DESTEK BÜYÜYOR

Aykırı Başkan Behçet Saatcı'ya destek büyüyor

10 Şubat 2019 Pazar 18:38 < SİYASET
Aykırı Başkan olarak bilinen,her söylediği söz ve uslup şekli olay olan Behçet Saatcı'ya destek çığ gibi büyüyor.

Fethiye Belediye Başkan'ı Behçet Saatcı CHP ve İYİ Parti'nin Muğla ilçelerinde ittifak yapmamasını eleştirmiş,Muğla'yı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün kaderine terk etmeyeceklerini belirtmişti.Partisinden istifa ederek Muğla Büyükşehir Başkan Aday'lığına Bağımsız olarak girme kararı alan Başkan Saatcı'ya, Fethiye ilçesinin yanı sıra diğer ilçelerden de büyük destek geliyor.Muğla genelinde Araştırma yaptırarak bu yola çıktıklarını belirten Behçet Saatcı pek yanılmış gibi görünmüyor.Gittiği her yerde sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Saatcı, ilgiden bir hayli memnun görünüyor.

Ortaca'da Demokrat Parti'nin Adayı Hasan Karaçelik'in seçim ofisi açılışında konuşan Başkan Saatcı,söylemleriyle gündemi bir anda değiştirdi.Ortaca halkının desteğini arkasına alan Saatcı, Büyükşehir Belediyesi herkese açık olacak diyerek, şeffaf belediyecilik anlayışını ön plana çıkaracaklarını ifade etmişti.

Başkan Saatcı kısa zaman içerisinde Büyükşehir ile ilgili Projelerini hazırlayacak ve Muğla halkına yapmak istediklerini anlatacak.

Muğla'da AK Parti Adayı Mehmet Nil Hıdır ve mevcut Başkan Osman Gürün şuan Behçet Saatcı'nın rakipleri.Her iki Aday'ında azımsanmayacak kadar destekcisi mevcut.Peki buna birde Kocadon ismini eklersek ne olur?işte ozaman dengeler hepten değişir. Kocadon'un Behçet Saatcı ile arasının  iyi olduğunu bilmeyen yok.

Hal böyleyken Büyükşehir Adayları yoğun çalışma proğramlarına devam ederken kimin ipi göğüsleyeceği merak konusu olmaya başladı.Bakalım bu mücadeleden kim galip ayrılacak.

Haber : Pervin Kaçmaz (MuğlaTürk- Gözde Gazetesi)
4423 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR