Anasayfa » Asayiş
HIRSIZ BÖYLE YAKALANDI
Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde hırsızlık yapmak için bir eve girdiği iddia edilen iki zanlı, ev sahibinin uyanması üzerine, yakalanmamak için ikinci kattaki balkondan aşağı atladılar. Zanlılardan birisi ayağı kırıldığı halde kaçarken, tedavi olmak için gittikleri hastanede gözaltına alındılar.
FELAKETİ YAŞADILAR
Muğla'nın Fethiye İlçesi faralya Mahallesi Kabak Koyunda sabaha karşı kundaklandığı iddia edilen bir kamptaki 15 bungulov tamamen yanarken yangın 2 ayrı kampa da sıçradı.
TURİZMCİLER BİRBİRİNE GİRDİ
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yabancı turistleri kendi dükkanlarına çağıran 2 iş yeri sahibi arasında çıkan kavgada 16 kişi yaralandı, 28 kişi de gözaltına alındı.
PAKET SERVİSLERE DUR DİYECEK VARMI?
Muğla ve İlçelerinde paket servisleri trafiği tehlikeye sokmaya devam ediyor. Son kaza Fethiye'de yaşandı
SEYDİKEMER'DE TRAFİK KAZASI : 2 YARALI
Sabah saatlerinde Seydikemer - Fethiye karayolunda meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 2 kişi ağır yaralandı. Yaralılar güçlükle çıkarıldı
NİTRATLI GÜBRE SATIŞI YASAKLANDI
Muğla'da bin 300 ton Fethiye'de 105 ton, Seydikemer ilçesinde de 288 ton gübre işletmelere 'yediemin' olarak teslim edildi.
DEVE GÜREŞİ DERNEĞİNE BASKIN
Milas’ta deve güreşiyle ilgili bir dernek lokaline polis ekipleri baskın düzenledi
YOLCULAR UYARDI AMA...
Sabah saatlerinde Seydikemer - Fethiye yolcu minibüsünün lastiğinin patlaması üzerine korku dolu anlar yaşandı
SEYDİKEMER'DE KENEVİR OPERASYONU
Muğla’nın Seydikemer ilçesi Kadıköy mahallesinde jandarma tarafından gerçekleştirilen operasyonda kenevir bitkisi ve esrar maddesi ele geçirildi.
EVİNİ ESRAR TARLASINA ÇEVİRMİŞ
Muğla'nın Seydikemer İlçesi'nde M.S.'ye ait evde yapılan aramada 563 kök Hintkeneviri ile 4 ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.