ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Reina saldırganı için Bodrum’da Alarm
İstanbul Ortaköy’de bulunan Reina katliamını yapan terörist için Ege’de bulunan turizm bölgelerinde polis ve jandarma ekipleri alarma geçti.
Cumhuriyet şehitleri ve 15 Temmuz Demokrasi Parkı Açılıyor
Marmaris Ticaret Odası’nca (MTO) Aktaş mevkiinde oluşturulması planlanan “Marmaris Cumhuriyet Şehitleri ve 15 Temmuz Demokrasi Parkı”nın proje tasarım yarışması sonuçlandı. Yarışmayı Mimar Deren Uysal’ın projesi kazandığı açıklandı. MTO Başkanı Mehmet Baysal, Bakanlığa gönderilen projenin, onaylandıktan sonra hayata geçirileceğini söyledi.
Okul Servis Araçlarının 2. Yarıyıl Fiyat Tarifeleri Belirlen
Muğla İli Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) Muğla ili genelinde bulunan Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanlıklarından alınan görüşler neticesinde 2016-2017 eğitim öğretim döneminin 2. Yarıyılında uygulanacak okul servis aracı fiyat tarifesinde düzenleme yapıldı.
Milas'ta ender görülen şahin türü koruma altına alındı
Muğla’nın Milas ilçesinde bir yol kenarında yaralı bir halde bulunan ve Türkiye’de görülen ender türlerden biri olan paçalı şahin koruma altına alındı.
Büyükşehir’den Spor Kulüplerine Malzeme Desteği
Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Muğla genelinde desteklediği 2016-2017 sezonu basketbol alt yapı takımlarının yöneticileri Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.
İŞYERLERİNDE ARAMA YAPILIYOR
Fethiye'de dev bir firmaya daha operasyon düzenlendi.
MARMARİS’TE FIRTINA ETKİLİ OLUYOR
Muğla’nın Marmaris İlçesinde dün akşamdan bu yana etkili olan , sağanak ve saatteki hızı 57 kilometreyi bulan fırtına, yaşamı olumsuz etkiledi. Fırtına nedeniyle balıkçılara denize çıkmamaları konusunda uyarı yapıldı.
MİLAS'TA ÖĞRENCİLER SORUNLARINI DİLE GETİRDİ
Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği bilgilendirme ve istişare toplantısına katılan ilçedeki okulların öğrenci meclisi başkanları ve okul temsilcileri, kendilerini ifade ederek okullarında gözlemledikleri sorunları aktardılar.
MEHMET ERDOĞAN'DAN ÇARPICI DEĞERLENDİRMELER
MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan Darbe Araştırma Komisyonu ile ilgili basın açıklaması yaptı
GALATASARAYLILARDAN EMNİYET MÜDÜRÜ'NE VEDA
Galatasaraylı taraftarlardan Emniyet Müdürü Aşık'a veda yemeği
VATANDAŞLARIN İHBARI YAKALATTI
Hırsızlık ve mala zarar verme suçlarından 3 yıl 9 ay hapis cezası bulunan Ferdi Ç. Bayır Jandarma ekiplerinin takibi sonucu yakalandı
GENÇ ÇİFTÇİLERE BÜYÜKBAŞ HAYVAN DESTEĞİ
Bakanlar Kurulu kararıyla, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nca 2016 yılında uygulamaya konulan ‘Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Kapsamında Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi’ çerçevesinde Muğla’nın Milas ilçesinde ikamet etmekte olan 23 genç çiftçiye kişi başına 6 adet olmak üzere toplam 138 büyükbaş hayvan hibe edildi.
YAĞMUR SERALARI VURDU
Vatandaşın seraları yağmur altında kaldı.
VATANDAŞLAR JANDARMA'YA HABER VERDİ
Son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle vatandaşlar gördükleri şüpheli şahısları ihbar etmeye devam ediyorlar